Mutlaka oynamalısın dediğiniz oyunlar

Ve de specs of The Line oyunu var. Oyun 8 sene öncesine çıkmasına rağmen grafik açısından mekanik açısından güzel bir oyun. Oyunun sonunda ben şahsen ağlamıştım.

Ve de specs of The Line oyunu var. Oyun 8 sene öncesine çıkmasına rağmen grafik açısından mekanik açısından güzel bir oyun. Oyunun sonunda ben şahsen ağlamıştım.
Evet Steam kütüphanemde var ama hiç fırsatım olmadı. Herkes övüyor. Bakacağım ona da. Teşekkürler.

God of War son oyunu da çok güzeldi hocam, oynadınız mı yoksa dışarıdan bakınca mı hoşunuza gitmedi ?
Vallahi hocam ben God of War 1 ile büyüdüm. 2. oyunu ile biraz geç tanıştım onun dışında psp için olanları da oynadım. Oynamadığım sadece God of War 3 kaldı sanırım (Son oyunu dışında) ama son oyunu bana God of War gibi gelmiyor. Başka bir oyun gibi sanki. Eski havası yok. Kratos ağır kalıyor falan. Belki de ben eski oyunları özlediğim için öyle geliyordur.

Uzay oyunu seviyorsan: Astroneer.
Tatlı grafikli oyun seviyorsan Slime Rancher.

Superliminal ve The Stanley Parable.
(Çok güzel oyunlar şartsız koşulsuz tavsiyemdir.)
Astroneer hariç hepsini bitirdim. Teşekkürler bakacağım astroneer'a da.

Bence de başka bir oyun, çok daha iyisi yapmışlar :) Oyunu denemenizi öneririm, combatı ve hikayesi çok iyi gerçekten.

Bu arada aklıma bir oyun daha geldi, Life Is Strange öneririm.
Hocam vallahi şu saatten sonra çıkan hiçbir oyun benim gözümde God of War'dan daha iyi olamaz. Herkesin içinde özel yeri olan bir oyun vardır. Benim için God of War 1. Durum böyle olunca da God of War ismiyle çıkan ve farklı olan bir oyun benim için tatsız oluyor.

Life is Strange de oynadım bu arada. Teşekkürler.

Geri
Yukarı