Mutluluğumu nasıl arttırabilirim?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Merhabalar,

Bu hafta sonu çok mutluydum. Gün planı yaptım, saati saatine ve tamamen uydum. Haliyle dopamin salgıladım ve tüm sorumluluklarımı, ilk defa tamamen yapabildim. Hafta sonu tamamen verimli geçti diyebilirim (para, kodlama, tasarım falan).

Mutluluğumu nasıl daha da arttırabilirim?

Merhabalar,

Bu hafta sonu çok mutluydum. Gün planı yaptım, saati saatine ve tamamen uydum. Haliyle dopamin salgıladım ve tüm sorumluluklarımı, ilk defa tamamen yapabildim. Hafta sonu tamamen verimli geçti diyebilirim (para, kodlama, tasarım falan).

Mutluluğumu nasıl daha da arttırabilirim?
Jazz müzik dinle. Çok rahatlatıyor.

Aykut Elmas izleyerek bozulan moralini yerine getirebilirsin sıcak çikolata beni çok mutlu ediyor ayrıca kitap okumaya başladıktan sonra kendimi İlber Ortaylı gibi hissetmeye başladım.

Hocam bu çok değişkenlik gösteren bir şey. Ben mesela hep müzik dinlerim. Discord'daki arkadaşlarım hep sorar neden hep müzik dinliyorsun diye. Çünkü kendimi stabil tutabilmemin en iyi yolu bu.
Ne yapmayı seviyorsanız, onu tekrara bindirmeyecek şekilde devam ettirmeyi deneyin.

Kodlama yaparken yaptığım hataları düzeltmek ya da başkalarına kod hakkında yardımcı olmak beni çok mutlu ediyor. Bence siz de deneyebilirsiniz hem ilginiz de varmış galiba kodlamaya.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı