Muz yediğim zaman midem ağrıyor

CHRİS W4LKER

Decapat
Bu forumda herkes Prof. Dr. Olduğu için bir danışayım dedim :) arkadaşlar böyle bir sorunum var. Olayı anlatayım, ben muzu çok seven biriyim. Bir gün biraz abartıp arka arkaya 7 tane büyük muz yedim. O günden beri ne zaman 1 tane bile muz yesem midem çok ağrıyor. Ancak muzu seviyorum ve yemeği bırakmak istemiyorum. Ne olursa olsun muz yemeye devam etsem sıkıntı olur mu yoksa bırakmalı mıyım?

Bu forumda herkes prof. Dr. Olduğu için bir danışayım dedim :) arkadaşlar böyle bir sorunum var. Olayı anlatayım, ben muzu çok seven biriyim. Bir gün biraz abartıp arka arkaya 7 tane büyük muz yedim. O günden beri ne zaman 1 tane bile muz yesem midem çok ağrıyor. Ancak muzu seviyorum ve yemeği bırakmak istemiyorum. Ne olursa olsun muz yemeye devam etsem sıkıntı olur mu yoksa bırakmalı mıyım?

Bunu buraya sormak yerine doktora gitmeniz daha mantıklı :)

1 ay ara ver bence. Ayrıca buradan net bir cevap alabileceğini düşünmüyorum.
Zaten 3-4 ay gibi bir süre belki düzelir diye ara vermiştim. Bugün belki daha olmaz diye 1 tane yedim ve yine midem ağrıdı. Doktora gitmek daha mantıklı ama randevu bile alamıyoruz. Mesela Endokrin doktoruna gideceğiz benim için ama randevu yok :D En kısa sürede randevu bulursak alıp gideriz zaten ama buraya bir sorayım dedim aynı zamanda. Doktora gidersek büyük ihtimal "Muz yemeyi komple bırakmalısın" diyecek ama hadi hayırlısı. İnşallah bırakmak gerekmeden başka yolla çözülür.

Geri
Yukarı