Muz yeme videosu paylaşan Suriyeliler sınırdışı ediliyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yerinde bir karar olmuş.
EF00E62E-0F26-4C7C-BA32-36A06EE8AA41.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kızgın atmakla olmuyor bu işler. Hiç sorgulamayı düşündünüz mü, hemen nereden buldular bu kişileri de sınır dışı ettiler? ve ettiler mi gerçekten? Görüntüsü olmadan ben inanmam. Ayrıca kadının hesabı gizli, bu videolar ne zaman çekilip paylaşıldı o bile belli değil. Birinin videoları alıp propaganda için, gündem değiştirme için, paylaşmadığı ne malum?

Bana kızgın atmakla olmuyor bu işler. Hiç sorgulamayı düşündünüz mü, hemen nereden buldular bu kişileri de sınır dışı ettiler? ve ettiler mi gerçekten? Görüntüsü olmadan ben inanmam. Ayrıca kadının hesabı gizli, bu videolar ne zaman çekilip paylaşıldı o bile belli değil. Birinin videoları alıp propaganda için, gündem değiştirme için, paylaşmadığı ne malum?

Boşver milleti rahat bırak. Düşünülmesi gereken şeyler dururken...Bırak Milliyetçiliğini pekiştirsinler. Başka türlü insanlar kendilerini ispatlayamıyor. Kendi türdeşleri çok kusursuz.

Bu haberi ilk gördüğümde o kadar rahatladım ki anlatamam. Umarım o gidecekleri yerlerde muz veya benzeri şeyler ağızlarından eksik olmaz.

Birader bizde biliyoruz gündemi değiştirmekle alakalı olduğunu ama en azından yaptıkları bu eylemin tepki çektiğini ve (ne kadar etkili ve başarılı olacak bilinmez) devletin buna karşı bir çalışma başlattığı görülüyor. Yaptıkları terbiyesizlik sonuçta. Geldiğin ülkedeki vatandaşla dalga geç, bayramda ülkene tatile git-geri gel. Böyle şey mi olur?

Arkadaş bir tane yetkili de benim insanım o kadar şikayet etmiş ekonomik olarak demiyor. Olayın arka planını görmemezlikten gelip hala örtbas etme çabasındalar. Zaten binlerce kişi geldi, 10 15 tanesini sınır dışı etsen ne fark eder? Umarım bir gün birileri taşın altına elini koyar da bu ülkeye ben bir şeyler yapmalıyım der. Ve umarım o zaman da bunu diyen kişi suçlanıp içeri atılmaz ve idealleri için çaba gösterebilir.

Mülteci sorununu ve ülkedeki bütün problemleri 7 Suriyeli´nin üzerine yıkıp ülkeden kovmakla sorunlar keşke düzelse ama düzelmiyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı