MX-4 termal macun iyi mi?

ezuer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX 6600
İşlemci: Ryzen 5 5500
RAM: Kingston HyperX Fury 1x16 GB
Anakart: Gigabyte A320M-H
PSU: NZXT C550
SSD: Samsung 970 EVO Plus 1 TB
SSD2: Patriot P210 256 GB
HDD: Seagate Barracuda 1 TB
MX4'ten daha iyi macunlar var @GalaxySal450 hocam daha iyi biliyordur.
Maxtor CTG8 ve Maxtor CTG9E modelleri onlar da.

@shinei haklı. Artık idare edebilir seviyede.

Önerim Thermal Grizzly Kryonaut ve Thermal Grizzly Hydronaut.

Bütçe artarsa Honeywell PTM7950, Arctic MX-6 ve Pullsar Ice var.

Monster teknik servisi sanırım bu modeli kullanıyordu. Bu değilse mx serisinin başka bir modelini kullanıyorlar. Ne kadar iyi olduğunu çok basit bir şeilde açıklayayım:
Ben bundan yaklaşık 2 yıl kadar önce vatan veya media mrkt'tan rampage termal macun almıştım fiyatı yaklaşık 100₺ civarıydı. Eski termal macun 1 yıllık olmasına rağmen yeni termal macun daha kötü performans vermişti. Sonrasında yeni aldığım termal macunun kalanını olduğu gibi söve söve çöpe şutlamıştım

Hocam ben bu macunu kullanıyorum ve memnunum Amazon.com.tr
Bunu kullanmadım ama kesinlikle tavsiye ederim noctua soğutma konusunda işin tillahıdır. Ekran kartlarında bile noctua edition olanlar namına yaraşır fiyatlarda satılır.

Ben çok abartıldığını düşünüyorum. Bir dönem termal macunun t'sini ağzından çıkarana mx-4 diye cevaplar yağıyordu. Bence dayanım ömrü az. Kullandıktan kısa süre sonra persormansında azalmalar oluyor. Ben birkaç kere kullandım orjinal ürünlerdi hepsi aynı neticeyi verdi.

Maxtor CTG8 ve Maxtor CTG9E modelleri onlar da.

@shinei haklı. Artık idare edebilir seviyede.

Önerim Thermal Grizzly Kryonaut ve Thermal Grizzly Hydronaut.

Bütçe artarsa Honeywell PTM7950, Arctic MX-6 ve Pullsar Ice var.

Şu an hatırladım Monster teknik s. MX-6 kullanıyor net olarak hatırlamadığım için karışıklık olmuş

Monster teknik servisi sanırım bu modeli kullanıyordu. Bu değilse mx serisinin başka bir modelini kullanıyorlar. Ne kadar iyi olduğunu çok basit bir şeilde açıklayayım:
Ben bundan yaklaşık 2 yıl kadar önce vatan veya media mrkt'tan rampage termal macun almıştım fiyatı yaklaşık 100₺ civarıydı. Eski termal macun 1 yıllık olmasına rağmen yeni termal macun daha kötü performans vermişti. Sonrasında yeni aldığım termal macunun kalanını olduğu gibi söve söve çöpe şutlamıştım

Bunu kullanmadım ama kesinlikle tavsiye ederim noctua soğutma konusunda işin tillahıdır. Ekran kartlarında bile noctua edition olanlar namına yaraşır fiyatlarda satılır.
Bu konuda katılıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı