MX 940 ve 12 GB RAM PUBG Mobile'de kasıyor

MdaLP33

Centipat
Makaleler
2
Lenovo Ideapad 520.

1 TB HD.
4 GB MX 940 ekran kartı.
12 RAM.

Cihazda sadece PUBG Mobile yüklü. Oyuna girince CD çiziği tarzı oyun donuyor arada YouTube'den müzik açık olsa bile kesiliyor. 20 saniye sonra falan geri geliyor donanımlar, az değil. Ve PC'de sadece PUBG Mobile yüklü.

Ryzen 3600, 2060 Super'li sistemim var, bende bile donuyor o oyun. Ne yaptıysam da düzelmedi sildim. İmkan varsa PUBG Lite indirin. Sisteminiz onu daha stabil çalıştırır bence.

Mxote="xepyhr, post: 5473548, member: 272147"]
Oyunla alakalı dostum.
[/QUOTE]
Arkadaşımda benden daha düşük bir masaüstü var o sorunsuz oynuyor PC servisten yeni geldi iki ekran kartı var acaba oyuna girince 940 MX devreye girmiyor mu anlamıyorum pek.
Ryzen 3600, 2060 Super'li sistemim var, bende bile donuyor o oyun. Ne yaptıysam da düzelmedi sildim. İmkan varsa PUBG Lite indirin. Sisteminiz onu daha stabil çalıştırır bence.

Usta delirdim ya kafayı yiyeceğim kıracağım PC'yi en sonunda.
Oyunla alakalı dostum.
Arkadaşımda benden daha düşük bir masaüstü var o sorunsuz oynuyor PC servisten yeni geldi iki ekran kartı var acaba oyuna girince 940 MX devreye girmiyor mu anlamıyorum pek

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı