MX110 GTA5 kaldırır mı?

onurkose

Hectopat
2 GB ekran kartım var, MX110 bir ekran kartı, laptop. Sımdı soracagım soru budur;
GTA 5 1 GB ekran kartı ıstıyor. Benım 2 var mınımum ayarlarda oynayabilırım rahat ama nedense 1024MB isteyen bır oyunu kaldırmıyor PC anlamadım. Can you run ıt'den bakıyorum da yav 1 GB'yı kaldırıyorsan 1024'u de kaldırırsın ne fark ediyor 24 MB fazla? Sorum bu hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Islemcin nedir. Ornek olarak bir video atayim bu arkadas bu sekilde oynayabiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2 GB ekran kartım var, MX110 bir ekran kartı, laptop. Sımdı soracagım soru budur;
GTA 5 1 GB ekran kartı ıstıyor. Benım 2 var mınımum ayarlarda oynayabilırım rahat ama nedense 1024MB isteyen bır oyunu kaldırmıyor PC anlamadım. Can you run ıt'den bakıyorum da yav 1 GB'yı kaldırıyorsan 1024'u de kaldırırsın ne fark ediyor 24 MB fazla? Sorum bu hocam.
Kaldırmaz boşuna ümitlenmeyin bendede aynı kart var çünkü.

1gb=1024 MB.
2gb=2048 MB.
Ekran kartının gigbaytenden çok işlevi önemli RX 550 4 GB GT 1030 2 GB karşısında çöp.

-1280x720 çözünürlüğünde orta ayarlarda 40-60 Fps oynayabilirsiniz.
-Ekran kartında Gb dan daha önemli şeyler var Gbdan ibaret değil yani.
- 1 GB = 1024 Mb

Yeni konular

Geri
Yukarı