MX130 laptop FIFA 21'i rahat oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

albayaiakos

Hectopat
Selamlar. FIFA 21 almayı düşünüyorum ama rahat ve kasmadan oynayabilir miyim bilmiyorum.
Sistem özellikleri;

sistem.png

sistem2.png

Biraz araştırdım, performansın verdiğiniz cevaplar ile alakası bile yok. Bu sistemle FIFA 21'i rahat şekilde oynayabilirmişim. Zaten GTA 5 gibi bir oyunu yüksek ayarlarda rahatça oynayabiliyorum. Yine de cevaplar için teşekkür ederim. ÇÖZÜLDÜ.

Çok rahat oynatır. FIFA RAM tarafında biraz sıkıntı çıkarıyor. 16 GB RAM çok rahat oynatır. birkaç ay önce bir tık daha güçsüz R5 M330 ile 40 FPS almıştım.

Çok rahat oynatır. FIFA RAM tarafında biraz sıkıntı çıkarıyor. 16 GB RAM çok rahat oynatır. birkaç ay önce bir tık daha güçsüz R5 M330 ile 40 FPS almıştım.
Hocam çok teşekkürler, sonunda düzgün bir yorum. Sormak istediğim bir şey daha var. Oyunu ssdye kurmayı düşünüyorum. Normalde zaten hızlı ve sorunsuz çalışan bir oyun ama ssdye kurarsam elbet faydası olur değil mi?

Hocam çok teşekkürler, sonunda düzgün bir yorum. Sormak istediğim bir şey daha var. Oyunu ssdye kurmayı düşünüyorum. Normalde zaten hızlı ve sorunsuz çalışan bir oyun ama ssdye kurarsam elbet faydası olur değil mi?
Hocam ara geçişlerdeki yüklemeleriniz hızlanır. Elbette faydası olur. Ama depolama sorunu çekmeyecekseniz HDD'ye de kurabilirsiniz. Ben şu anda HDD'den oynuyorum aşırı bir fark yok.

Geri
Yukarı