MX130 laptop GTA 5'te 20 FPS veriyor

arda6161

Femtopat
Daha fazla  
NVIDIA MX130 ekran kartım Intel Core i5 10. nesil işlemcim ve 8 GB RAM'im var ama GTA 5'te 20 FPS alıyorum. YT de benim donanımlarıma sahip olan aynı PC'lerle 75-80 FPS alıyorlar. Bunun nedeni nedir hocam?

NVIDIA MX130 ekran kartım Intel Core i5 10. nesil işlemcim ve 8 GB RAM'im var ama GTA 5'te 20 FPS alıyorum. YT de benim donanımlarıma sahip olan aynı PC'lerle 75-80 FPS alıyorlar. Bunun nedeni nedir hocam?
Cihaz fişe takılıyken deniyorsunuz değil mi?

Evet.

Düşük grafik 720p.

60'larda çok nadir 70'e çıkıyor.
Bu ekran kartının 69-70 derece olması sorun. Büyük ihtimalle sizin de ekran kartınız bu derecelere çıkıyor ve hız düşürüyor. Ekran kartının sınırını artırırsanız çözülebilir. Şu konuda yazanları dener misiniz:

Bu ekran kartının 69-70 derece olması sorun. Büyük ihtimalle sizin de ekran kartınız bu derecelere çıkıyor ve hız düşürüyor. Ekran kartının sınırını artırırsanız çözülebilir. Şu konuda yazanları dener misiniz:

İşe yaramadı hocam yok mudur başka bir çözümü.

Dosya Ekleri

• IMG_20220702_223957.jpg
    IMG_20220702_223957.jpg
    215,7 KB · Görüntüleme: 40
Dediğim sorun var sizde de. Attığım konudaki işlemleri tam olarak yaparsanız çözülecektir. Ekran kartının sınırını artırmanız lazım. Daha önce de birinde halledemedik, sınırı kaldıramadı o da. Programı ben hiç kullanmadığım için tam yardımcı olamıyorum. Direkt o konuya mesaj yazın, konu sahibi daha iyi yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı