MX130 PC ısınıyor ve oyunlar kasıyor

Rtrn34

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Laptopum aşırı ısınıyor oyunlarda 60 FPS almam gerekirken 30 zor alıyorum.
8 GB RAM.
Intel(R) Core(tm) i5-10210u CPU @ 1.60GHz 2.11 GHz.
4 GB NVIDIA MX130 ekran kartı (DxDiag da Intel die gösterior neden bilmiyorum)
Yani harbi ısınıyor oyunlar desen kasıyor neden acaba?
Diyelim PC'yi yeni açtım ısınmamış ama yine oyunlar kasıyor neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
sürücülerim güncel hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şuradaki ayarları yap hocam bir sorun varsa belli olur zaten. Sonra ekran görüntüsü atarsın oyundan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şuradaki ayarları yap hocam bir sorun varsa belli olur zaten. Sonra ekran görüntüsü atarsın oyundan.
Eyvallah bi deneyeyim hocam denedikten sonra söylerim.

Hocam ben aynı sistemle GTA 5'te Ultra ayarlarda 40 FPS civarı alıyorum. Ama ekran kartı 70 derecede frekans düşürüyor ve kasıyordu. GPU Tweak 3 programını indirip ayarladığımda sıcaklık 90 dereceye kadar çıkıyor ama oyun kasmıyor.
GPU Tweak 3 indirip dene bir de.

Hocam ben aynı sistemle GTA 5'te Ultra ayarlarda 40 FPS civarı alıyorum. Ama ekran kartı 70 derecede frekans düşürüyor ve kasıyordu. GPU Tweak 3 programını indirip ayarladığımda sıcaklık 90 dereceye kadar çıkıyor ama oyun kasmıyor.
tamam hocam

hocam asus diyor benimki lenovo olurmu sıkıntı?

Yeni konular

Geri
Yukarı