MX230 hangi oyunları oynatabilir?

YouTube'da aramanız daha yararlı olur. Ortalama olarak söylerler ama ezbere FPS değerlerini bilemeyiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
MX230 Full HD de hangi oyunları oynatır ve oyunlarda ne kadar FPS alırım?

Portal 2 de sabit 60 FPS alırsınız.
Minecraft shadersiz 8-10 chunk ayarında 110-120 FPS alıyordum BSL shaderile 30'a düşüyordu ancak akıcıydı.
GTA 5 bayağı sinir bozucu idi boş arazilerde 30 FPS alırken şehir içinde sık sık 20'lere düşüyordu
Undertale 30 FPS alırsınız açıklamama gerek yok. (Kusura bakmayın 30 FPS mış ancak akıcı oyun dizaynına göre)
Roblox bazı oyunları çop olsa da kaliteli oyunlar da var genellikle 60 alıyordum ancak oyundan oyuna değişiyor çoğunlukla 60
Krunker Steam'de var açıklamama yine gerek olduğunu düşünmüyorum.
Valorant hangi ayarlar hatırlamıyorum ancak 60 alıyordum onda da yine.

Son düzenleme:
Portal 2 de sabit 60 FPS alırsınız.
Minecraft shadersiz 8-10 chunk ayarında 110-120 FPS alıyordum BSL shaderile 30'a düşüyordu ancak akıcıydı.
GTA 5 bayağı sinir bozucu idi boş arazilerde 30 FPS alırken şehir içinde sık sık 20'lere düşüyordu
Undertale 60 FPS alırsınız açıklamama gerek yok. E
Roblox bazı oyunları çop olsa da kaliteli oyunlar da var genellikle 60 alıyordum ancak oyundan oyuna değişiyor çoğunlukla 60
Krunker Steam'de var açıklamama yine gerek olduğunu düşünmüyorum.
Valorant hangi ayarlar hatırlamıyorum ancak 60 alıyordum onda da yine.

UNDERTALE maksimum 30 fps destekliyor. 60'a çıkarılabilir ama oyundan zevk bile alamazsınız.

CS:GO ve Valorant'ta kaç FPS alırım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı