MX230 sistemin ederi nedir?

bayramsatici

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler, elimde daha önce bu forum üzerinde BIOS'una USB tanımlayamadığım ve kasım 2020 de almış olduğum bilgisayarım (Casper Nirvana S500) var. Forumda satış yapmak ya da satış yapmak için aklımda ki sorulara cevap bulmaya çalışıyorum, ancak buna hakkım var mı bilmiyorum. Bilgisayarımın her şeyi artık güncel ve özellikleri tam olarak böyle;
  • Intel® Core™ i5 10210U İşlemci
  • Windows 11 Pro
  • 15.6" FHD TN 45% 220NIT
  • 8GB DDR4
  • NVIDIA® MX230 2GB 64 Bit GDDR5
  • 1TB 2.5" 5400RPM HDD + 120GB M.2 SSD (SSD; Okuma: 500MB/s - Yazma: 320MB/s)
  • S500 Metalik Gümüş Gri
11 Ay Garantisi Devam Etmektedir. Alındığı günden beri durduğu masadan hiç kaldırmadım.

Kaç ₺ olur, Letgo ve sahibinden dışında nerede satabilirim. İhtiyaçlarım ve daha çok minimal bir laptop ve 3D printer alacağım.

Son düzenleme:
Öncelikle iyi günler, elimde daha önce bu forum üzerinde BIOS'una USB tanımlayamadığım ve kasım 2020 de almış olduğum bilgisayarım (Casper Nirvana S500) var. Forumda satış yapmak ya da satış yapmak için aklımda ki sorulara cevap bulmaya çalışıyorum, ancak buna hakkım var mı bilmiyorum. Bilgisayarımın her şeyi artık güncel ve özellikleri tam olarak böyle;
  • Intel® Core™ i5 10210u işlemci.
  • Windows 11 Pro.
  • 15.6" FHD TN 45% 220nıt.
  • 8 GB DDR4.
  • Nvıdıa® MX230 2 GB 64 Bit GDDR5.
  • 1TB 2.5" 5400RPM HDD + 120GB M.2 SSD (SSD; okuma: 500MB/s - yazma: 320MB/s)
  • S500 metalik gümüş gri.
11 ay garantisi devam etmektedir. Alındığı günden beri durduğu masadan hiç kaldırmadım.

Kaç ₺ olur, Letgo ve sahibinden dışında nerede satabilirim. İhtiyaçlarım ve daha çok minimal bir laptop ve 3D printer alacağım.

5000 TL eder.

Ürün neredeyse 0 ama sıfırı 11k ediyor.

Tam detayları görmeden bir şey diyemem temizliğini falan kasa çizikleri onlarda önemli etken bir de açılmış ürünün fiyatı düşer yani çok temizse 6K olsun ama o fiyatlara 1050 Ti Laptop'lar var alan olmaz bence bir de Casper malum.

Bilmiyorum ama cidden ürün aldığım gibi duruyor, Casper olması bence bir sorun yaratmaz 300fps lerde cs go oynatıyor işlemcisi de çoğu ihtiyacı karşılıyor, donma kasma yok aşırı hızlı ve akıcı bir cihaz şuan satışı yok ama orası ayrı.
hem ofis hem oyun için almıştım ancak oyun oynayamıyorum pek fazla sürekli işle uğraşıyorum gerek duymuyorum bu yüzden satmak istedim alıcıları çıktı 9,5’a tamam diyen de oldu ancak ben yanlış yapmak istemiyorum

Bilmiyorum ama cidden ürün aldığım gibi duruyor, Casper olması bence bir sorun yaratmaz 300FPS'lerde CS:GO oynatıyor işlemcisi de çoğu ihtiyacı karşılıyor, donma kasma yok aşırı hızlı ve akıcı bir cihaz şu an satışı yok ama orası ayrı.
Hem ofis hem oyun için almıştım ancak oyun oynayamıyorum pek fazla sürekli işle uğraşıyorum gerek duymuyorum bu yüzden satmak istedim alıcıları çıktı 9, 5'a tamam diyen de oldu ancak ben yanlış yapmak istemiyorum.

9.5'a tamam diyen olduysa sırtında taşıyarak götür sat hemen hocam.

Geri
Yukarı