MX330 kendini kısma sorunu

kuvaryi

Hectopat
Merhaba ben HP DW2012NT modelini kullanıyorum sık sık FPS düşüşü yaşıyorum MSI Afterburner'den kontrol ettigimde ekran kartı 70 derecede olmasına rağmen kendini kısıyor 1700'lü MHz'lerde çalışırken 500 MHz'e düşerek oyunları oynanmaz hale getiriyor. %100 görüyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Undervolt yapmayı düşünüyorum ama bu sorunu çözülür mü bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki. Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Ekran kartı için farklı bir konu açmanızı öneririm çünkü ceza yiyebilirsiniz.
Bu fotoğraflarda ekran kartının durumu gözüküyor 1700 mhzlerden kendini 500 lü mhzlere düşürüyor. Ekran kartı voltaj limiti 0 güç limiti 1 oluyor ve oyunlarda fpsim çakılıyor bu durum throttlestopu açınca meydana geliyor açmayınca gelmiyor. Açmayınca fpsim hep 20 civarlarında oluyor açınca yükseliyor 50 60 oluyor ama bu sefer belli bir sürede bir sürekli fps düşüşü yaşıyorum iki şekilde de oyunlardan zevk alamaz hale geldim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu sorunun çözümünü bilen var mı?
Güncel
Bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_41.png
    Screenshot_41.png
    78,7 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_42.png
    Screenshot_42.png
    89 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Yeni konular