MX330 laptop oyunlarda 10FPS

352017

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayar oyunlarda çok sıkıntı çıkarıyor. LoL, CS Valorant gibi basit oyunlarda FPS 150 civarı başlarken 20-30 dakika sonra 40-50 civarlarına geliyor. GTA V ise bugün ilk defa denedim en fazla 3 dakika oynamışımdır ve 10 FPS verdi. 3 dakikadan fazla oynamadım oyunu tekrar söylüyorum. Arkadaşım Ryzen 3 HP bilgisayarıyla 3-4 saat oynuyor aralıksız. Sıkıntı nerede ben anlamadım bu bilgisayarı iade etmeli miyim?
HP DW2011NT.
i5 1035G1.
MX330.
256 GB SSD ve 1 TB harddisk.
Screenshot_20200711-064934~2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü bilgisayarlarda çok rastlanan bir durum var.
İki tane ekran kartı olduğu için bazı programlar yanlış ekran kartıyla çalışabiliyor. Bu durumu kontrol ettiniz mi?

Anladığım kadarıyla darboğaz oluyor. Başka bir ihtimal Nvidia denetim masasından MX330 seçili değil mi?
Dizüstü bilgisayarlarda çok rastlanan bir durum var.
İki tane ekran kartı olduğu için bazı programlar yanlış ekran kartıyla çalışabiliyor. Bu durumu kontrol ettiniz mi?
Arkadaşlar nvidia seçili. Bilgisayarı açar açmaz tekrar denedim sonuç değişmedi. CPU kullanımı bi anda %100 oluyor ve oyun 10 fps e düşüyor. Güç kullanımını ayarlardan %80 e sabitlememe rağmen olan bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar nvidia seçili. Bilgisayarı açar açmaz tekrar denedim sonuç değişmedi. CPU kullanımı bi anda %100 oluyor ve oyun 10 fps e düşüyor. Güç kullanımını ayarlardan %80 e sabitlememe rağmen olan bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

xbox dvr ile alakalı bir sorun olabilir mi? Eğer açıksa kapatıp performansınızı tekrar test eder misiniz?

14 gün geçmedi, iade işlemini nasıl gerçekleştirdin? Herhangi bir kusur yok çünkü, izah edilebilecek ya da kusur olacak gösterilebilecek nitelikte? İnternet alışverişi ile temin etmiştim.

14 gün geçmedi, iade işlemini nasıl gerçekleştirdin? Herhangi bir kusur yok çünkü, izah edilebilecek ya da kusur olacak gösterilebilecek nitelikte? İnternet alışverişi ile temin etmiştim.
Herhangi bir kusur olmasına gerek yok zaten. Cayma hakkı kapsamında ürünü beğenmemiş olman iade için yeterli. Satıcı muhtemelen açtıysan alamayız falan diye saçmalayacaktır aradığında. Öyle bir şey yok. Koşulsuz iade hakkın var. Ben hepsiburadadan almıştım satıcıyı aradım önce iade etmek istiyorum dedim. Başta alamayız falan dedi ama cayma hakkımı kullanmak istediğimi koşulsuz şartsız iade hakkım olduğunu söyleyince iade alalım gönderin dedi. Sonra hepsiburadadan iade kodu alıp gönderdim bilgisayarı

Geri
Yukarı