MX330 laptop oyunlarda düşük FPS

Madsonik55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
i5 1035G1 8 GB 256 GB SSD MX330 bu özellikteki bilgisayara sahibim. Link çok oyun oynayan biri değilim, üniversitede okuyorum ve bu yüzden laptop aldım. Bazen Valorant CS:GO, LoL gibi oyunları oynuyorum. Bu bilgisayarda Valorant ve CS:GO'yu denediğimde performans açışından hayal kırıklığına uğradım. En Low'da da en yüksekte de çözünürlük değiştirsem de 40 60 arası FPS alıyorum. 80 90'da oluyor fakat drop giriyor. Ama genellikle FPS 40-60 arası seyrediyor. Bilgisayar Gaming laptop değil biliyorum ama yine de daha iyi performans göstermesini bekliyordum. Bu özelliklerle aldığım performans normal mi, performansı artırmam için ne önerirsiniz? Fotoğraflarda ayarlar en Low'da.

7f8d154d-a2d0-4fd1-9ce0-8a91fceeb3c1.jpg

29ace7cb-351c-407a-88f5-e081fde44452.jpg

dd9fe69b-4bfe-430f-aac0-511ad893758f.jpg

Hocam zahmet olmazsa benim için Windows 10 dener misiniz sizde daha performanslı olacaktır veya Windows 7 homebasic kurup Driver Booster gibi çöp uygulamalar yerine güzel şekilde Driver kuracak şekilde temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Hocam zahmet olmazsa benim için Windows 10 dener misiniz sizde daha performanslı olacaktır veya Windows 7 homebasic kurup Driver Booster gibi çöp uygulamalar yerine güzel şekilde Driver kuracak şekilde temiz kurulum yapmanızı öneririm.
Hocam evdeki diğer bilgisayardan yazıyorum. Laptopda zaten Windows10 var ve Driver Booster kullanmıyorum.

Güncel bir bilgisayar olduğu için Windows 7'ye uygun sürücüleri yoktur ve zaten Windows 10'u rahatlıkla kaldıracak donanıma sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı