MX330 sistem Valorant ortalama altı FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Borlu_ayran

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 ay önce yeni bir laptop aldım. MX330 ekran kartı var ancak ciddi bir FPS sorunu yaşıyorum. Valorant'ta en düşük ayarlarda 1080p 40 50 arası FPS alıyorum. Yardım edebilecek var mı? Arkadaşımın ekran kartı da MX330 ama benden daha iyi FPS alıyor. Bu arada sistemim MX330 i7 1065G7 8 GB RAM.

Merhaba arkadaşlar. 2 ay önce yeni bir laptop aldım. MX330 ekran kartı var ancak ciddi bir FPS sorunu yaşıyorum. Valorant'ta en düşük ayarlarda 1080p 40 50 arası FPS alıyorum. Yardım edebilecek var mı? Arkadaşımın ekran kartı da MX330 ama benden daha iyi FPS alıyor. Bu arada sistemim MX330 i7 1065G7 8 GB RAM.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izleyebilirsiniz gayet FPS arttırıyor.
Bu videodakileri de uygulayın ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşınızın işlemcisi ve RAM'i nedir?

Benimki ile aynı ama.

bunu izleyebilirsiniz gayet FPS arttırıyor.

Denedim olmadı.

Bu videodakileri de uygulayın;

Bu videodaki adımları da yaptım olmadı. Bu arada sadece Valorant'a oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı