Çözüldü MX350 laptopta ETS 2 kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
RAM
8 GB Tek Modül
Ekran kartı
MX350
İşlemci
i5 1135G7
Üstte yazan sisteme sahibim ve Full DLC var oyunum orijinal fakat nedense kasıyor. Bütün ekran kartı sürücülerim güncel. Sürüm: 1.44.1.10s

Çözüm
MHz düşürüyor şimdi baktım normalde eskiden çok iyiydi ama şimdi öyle değil sıcaklıklar 80 derece civarında.

Ekran kartı mı işlemci mi düşürüyor MHz? Ekran kartı sıcaklık sınırı 80 demek ki. Biraz önce bu konuda arkadaşın sorununu çözdük, sen de bir bak istersen ama sıcaklık sınırını daha da yükseltmek bileşenlerin ömrü açısından iyi olmaz:
Sıcaklıkları kontrol et, MHz düşürüyor olabilir sistemin. Ayrıca ETS 2 artık çoğu işlemcide sıkıntı yaratıyor. Mesela İngiltere'deki şehirlerde kasmayıp yeni güncel DLC şehirlerinde kasıyorsa oyun kaynaklı bir sorun, herkeste aynı.

MHz düşürüyor şimdi baktım normalde eskiden çok iyiydi ama şimdi öyle değil sıcaklıklar 80 derece civarında.

Ekran kartı mı işlemci mi düşürüyor MHz? Ekran kartı sıcaklık sınırı 80 demek ki. Biraz önce bu konuda arkadaşın sorununu çözdük, sen de bir bak istersen ama sıcaklık sınırını daha da yükseltmek bileşenlerin ömrü açısından iyi olmaz:

Çözüm

Deniyorum şu anda.

Şu an ekran kartım 1468 MHz de çalışıyor normal midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı