MX518 legendary incelemesi

Makaleler
10
Yer
Konya, Selçuklu
Daha fazla  
Biliyorsunuz mouse arıyordum ve MX518'de karar kıldım cihaz kargocu abiler yüzünden hem geç geldi hem de üzerine biraz şerbet dökülmüş ama en azından cihaza zarar gelmemiş.

Mouse'un boyutu gerçekten biraz büyük eğer eliniz küçükse önermiyorum.

IMG_20210318_225515.jpg

Kutusu böyle üzerinde Mouse'un görüntüsü bulunuyor.

IMG_20210318_225748.jpg

Mouse'un görüntüsü böyle kenarları yumuşak plastik üstü sert plastik ayrıca mouse ilk geldiğinde üstündeki plastik beni terletti ama sonradan olmadı.

Bir kere 16.000 DPI denedim Mouse'u hareket ettirmesem bile hareket etti ben kullanamam.

Üzerinde bulunan tekerlek dönerken tık tık sesleri çıkartıyor benim hoşuma bayağı gitti.

IMG_20210318_230343.jpg

Mouse'un üzerinde eskiden Logitech yazısı vardı şu an Logitech'in Gaming logosu olan "g" harfi bulunuyor.

Evet hocalarım incelemem bu kadardı bu biraz yüzey anlatım oldu çünkü 3 saat oldu geleli ileride uzun kullanım testi atacağım sorunuz varsa alabilirim.

Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Logitech az tasarım kassaydı keşke. RGB'den bahsetmiyorum.

Hocam tip olarak o kadar beğenmedim ancak ergonomi olarak çok iyi bir mouse.
Bir de en tilt olduğum nokta kargocular getirirken üzerine şerbet dökmüşler.

Bu modelin tasarımına eliniz bir alıştı mı kolay kolay bırakılmaz, @Ali Güngör'de incelemede söylemişti zaten alışması zor ama alışıldığı zamanda bırakılmıyor diye.

Üst kapak simli değil de mat gri olsa bence daha güzel gözükür.

Hayırlı olsun ayrıca.

Birden çok mouse denedim hayatımda ( M185, G402 G300s çakma Mouse'lar dahil) en iyi ergonomi bunda var gerçekten çok rahat ergonomi olarak G402'ye biraz benziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı