My Hero Academia Bakugo One For All

Kubihuylu

Decapat
Merhaba arkadaşlar, iyi günler. Ben bütün My Hero Aacademia bölümlerini bitirdim, yenisinin gelmesini bekliyorum. Bugün YouTube'da gezinirken Kacchan'ın One for All'ı aldığını gördüm. Bunun için girdim araştırdım böyle bir bölüm mü var, varsa kaçıncı bölüm diye. Fakat bir şey bulamadım. Acaba YouTube'da neden böyle bir şey var, yoksa o mangadan esinlenerek yapılmış bir animasyon mu? Ya da yurtdışının anime olarak bayağı gerisinden mi geliyoruz? Aydınlatırsanız sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. filmi görmüşsün onda alıyor. My Hero Academia: Heroes Rising yazıp izleyebilirsin yani mangada veya animede yok ama yazarın dediğine göre hikayeye bağlı. Spoiler vermeyeyim kendin izle.

My Hero academia Heroes rising de Midori'ya ile bakugo güçleri paylaştılar mi yani bakugo da da all might gücünden biraz var mı yoksa tamamlanmadığı için sadece kısa süreliğine mi kullandı gücü biri beni aydınlatsın.

My Hero academia Heroes rising de Midori'ya ile bakugo güçleri paylaştılar mi yani bakugo da da all might gücünden biraz var mı yoksa tamamlanmadığı için sadece kısa süreliğine mi kullandı gücü biri beni aydınlatsın.
One For All'u Bakugo'ya verdiğinde All Might'ın gücü Bakugo'da olmuş oldu, Midoriya ise kalıntılarıyla savaştı.
Bayıldıklarında One For All, Bakugo'da kalmayı reddetti ve tekrar Midoriya'ya girdi.

Geri
Yukarı