My talking tom kamera iddiası

cxnnorx

Hectopat
Arkadaşlar son zamanlarda mobil kapsamda oyun kıtlığı çektiğim için my talking tom adında bir oyun indirdim, en son 5 sene önce 10 yaşımda oynamıştım.
Oyunu oynarken kardeşimin bana onda kamera var demesi ile başladı hatta çocuk kaçırmışlar deniyor, bende uygulamanın yorumlarına baktım %75'i SS alıp baktım kamera var diyor, gece 3'te oynamayın dediklerine karşılık veriyor diyorlar bir de YouTube'den de baktım orada da montajla video çekip milleti kandıyorlar küçük çokluklarda bu videoları izleyip korkuyor. İnandığım falan yok fakat o kadar uygulamaya yorum yapanlar boşa mı yapmışlar yoksa 10 yaşında paronayaklaşan çocuklar mı yazıyor? Sizin görüşleriniz nelerdir bizi kameradan izleyebilirler mi ya da insanları kaçırabilirler mi?
Not: Şayet ben inanmıyorum.

Başka bir kıtadan sırf beni kaçırmak isteyip geliyorlarsa çok ayrıcalıklı ve özel hissederim.

Bunlar saçmalıktan başka bir şey değil. Evet kamera olabilir burda mahremiyet ihlali söz konusu. Kaçırılma gibi bi durum niye olsun ki? Amerika'dan yönetilen bir oyun. He orası bize uzak diyerek Türkiye şubesine falan mı yönlendiriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı