Mydexpay'in hacklenmesi

Makaleler
42
Kimlik fotoğrafları ve selfie çekerek kayıt olunan bu %100 yerli kriptopara sitesinin hacklendiği söyleniyor. Kullananlar varsa geçmiş olsun, bu tür sitelere karşı daha dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum.

Şu sitede açıklamışlar bağlantı kaldırıldı ben de Donanımhaber, Ekşisözlük gibi sitelerde gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimlikleri bu siteden mi satın alıyoruz yani hocam?

Hayır o linkte Mydexpay'e eskiden kayıt olan varsa, kimlik bilgileri dark web'e düşüp başkalarına satılmadan sildirmek isteyenler için açıklama vardı yalnızca. Moderatörler yanlış anlayıp kaldırmış linki sanıyorum.

Hayır o linkte Mydexpay'e eskiden kayıt olan varsa, kimlik bilgileri dark web'e düşüp başkalarına satılmadan sildirmek isteyenler için açıklama vardı yalnızca. Moderatörler yanlış anlayıp kaldırmış linki sanıyorum.
Sayfadan yanlış anlamadıysam aynı zamanda satış da yapıyorlar.

Screenshot_2.jpg

Doğru pardon, ben o kısım kimlik sahipleriyle alakalı sanmıştım ilk başta. Kullananlar için üzüldüm, Google'da bile bir çok selfie fotoğrafı çıkıyor şu anda bu site ile alakalı.

Umarım bitexen'e kayıt olanların başına da aynı durum gelmez. Sayısız kimlik ve selfie gönderiyor insanlar 3-5 kuruş için.

Yeni konular

Geri
Yukarı