Mystic Light Sync uyumlu RGB Fan önerisi

Hykrume

Decapat
Daha fazla  
MSI Z490 Tomahawk'la yeni bir işlemci aldım her neyse konu bu değil, Mystic Light uyumlu RGB fanları arıyorum ancak kiminde var kiminde yok ve çok fazla seçenek çeşit ve fiyat farkları bulunmakta rica etmek istediğim şey eğer bildiğiniz fiyat performans ve bu özellikli bir RGB fan varsa önerileriniz.

Tabii ki olacaktır. Yani Corsair fanlarının tek tek noktasal ayarları için mesela özel Hub gerekli. Buna benzer ürünler ve markalar var. Ama anakartlara bağlanan rgb fanlar genel olarak bir animasyonu yürütebilir, sadece noktasal led bazlı elle müdahale edemezsin. Ama anakart ne komut gönderse uygularlar. 5v 3pinli olması adreslenebilir olması yeterli.
Bİr bütçen veya tercihin vs var mı? Bİraz isteğine göre detay verbilirsen bakalım araştıralım birlikte.

Az çok bilgim vardır yani :D
2022-01-04 22.57.20.jpg

2 ya da 3 tane fan almayı düşünüyorum 400-450 lira gibi bir bütçeyle soğutması da ışığı da fiyatına göre performanslı bir fan güzel olur :D
Bütçemi aşsa da bulduklarım bunlar
Mystic Light RGB Gaming PC | MSI buradan Mystic Light uyumlulardan yola çıkarak baktım ama sizin dediğiniz gibi ARGB oyunlarda renk değiştirmek için yeterliyse yardımınız çok makbule geçer :D

Xigmatek fena değilmiş. 1500 RPM 46 CFM. Ama işte F/P ürünlerinde zamnla fanlarda bobin zırıltısı oluşabiliyor. İllalah ediyor insan. BÜtçeyi biraz daha yükseltemez misin?

Hem rgb hem soğutma hem de kalite deyince senin bütçene zor yaaa :(

Vallahi ben zamanında Hitachi hard disk almıştım 3TB o da bozuk plak gibi ses çıkarıyor çok da önemli değil yani sesi belki ileride düşünebilirim, soğutmanın iyi olması daha mühim en kötü iki fan alırım ama bir fana 250-300 veya ötesini vermem mümkün değil şu an ne yazık ki :/

Vallahi ben zamanında Hitachi hard disk almıştım 3TB o da bozuk plak gibi ses çıkarıyor çok da önemli değil yani sesi belki ileride düşünebilirim, soğutmanın iyi olması daha mühim en kötü iki fan alırım ama bir fana 250-300 veya ötesini vermem mümkün değil şu an ne yazık ki :/
Şimdi bir fana derken yani 500 falan olabilirse 3'ü için hemen bakayım neler varmış :)

O xigamtekler şu an en mantıklısı görünüyor. YOutube videolarına da bir bak. Ben bulamadım daha düzgününü. Uçmuş fiyatları
Ben 45'ye aldım Cooler Master halo fanları. 900 tl olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı