Banka/Kart N Kolay ile Toplamda 500 TL Harcamaya 125 TL Hediye

Merhaba,
Hocam, 500 TL Steam oyunu alsan 375 TL mi geliyor? İade hemen mi oluyor?
9 Aralık’ta 125 TL veriliyor.
Peki geri döndüğünde o parayı sanal kartımdan nasıl çekeceğim?
1000 TL’ye kadar diğer cüzdanlara yükleme yapabiliyorsunuz. Paycell’e yükleyip banka hesabınıza çekebilirsiniz.
N Kolay'ın altyapısı hangi bankaya ait?
Aktif Bank’a ait. İnternetten hesabınızı açabiliyorsunuz.

NKolay, Kullandığımız Passolig şirketleriyle aynı banka. Zaten üye olup kartlarınıza geldiğinizde eğer passoliginiz varsa görünüyor.

Yükleme kredi kartı ile oluyor mu?

Nkolay uygulamasinda 30 gune kadar 0 faiz ile 1000 TL veriyor. Herhangi bir masraf bir sey var mi acaba? 1000 ceksem 29. gun odesem geri 1000 TL mi odeyecegim.

Alışveriş yaptım, sanal kart oluşturdum. Kampanyaya katılıp katılmadığımızı nereden anlıyoruz? Umarım kandırmaca olmaz.

Çok kanser bir banka, sanal kart için sözleşme imzalatıyorlar, kurye ile geliyor. 2 kere sözleşmeyi imzaladım hala bana imzalanmadığını söylediler. (Sözleşmeyi imzalamayınca kanser uygulama sanal kart uygulamasını kullandırılırmıyor habire sözleşme yeri çıkıyor. Düzeltmediler de, Bir problem olunca müşteri hizmetleri sadece talep oluşturuyor geri dönüş yapan düzelten yok. Sanal kart uygulaması aşırı ağır ve yavaş, sürekli hata veriyor. Sanal karttaki parayı çekemiyorsunuz, ama paparaya vs atıp anca o şekilde minimum ziyan ile çekebilirsiniz. Hesap oluşturunca silemiyorsunuz, silmenizsiniz. 10 yıl yasa gereği silmenize izin vermiyorlar. Papara varken kullanmayın. 125TL için çekilecek çile değil inanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı