N11 Aras Kargo ürünüm gelmedi

Tanıdığınız birinin teslim almadığına emin iseniz satıcı ile iletişime geçin, o sorunu çözemez ise ücret iadesi yapmak zorunda kalacak. Bu sebepten yüksek ihtimalle sorununuzu çözecek. Kargo firmasını bu hatasından dolayı şikayet bile edebilir, 3 taraf zararlı çıkabilir sizin zararınız ise vakit kaybı.

Hocam şu an aktif hizmet vermiyorlae herhalde. Sorun bildirebileceğim bir yönlendirme alamadım.
Tanıdığınız birinin teslim almadığına emin iseniz satıcı ile iletişime geçin, o sorunu çözemez ise ücret iadesi yapmak zorunda kalacak. Bu sebepten yüksek ihtimalle sorununuzu çözecek. Kargo firmasını bu hatasından dolayı şikayet bile edebilir, 3 taraf zararlı çıkabilir sizin zararınız ise vakit kaybı.
Hocam bu gün evden dahi çıkmadım ve teslim alan kişinin soyadı benim soyadımla alakası yok. SMS ile onay kodu yolluyorlar onu bile istememiş teslim eden arkadaş.

Sorunu N11 sitesinden satıcıya ulaşarak bildirin, sorunu satıcının çözmesi gerekiyor. Ürünü onaylamazsınız olur biter, araya N11 sitesi de girecek. Tecrübe konuşuyor.

Sorunu N11 sitesinden satıcıya ulaşarak bildirin, sorunu satıcının çözmesi gerekiyor. Ürünü onaylamazsınız olur biter, araya N11 sitesi de girecek. Tecrübe konuşuyor.
Teşekkürler hocam. Şuanlık bir şey olmaz. Yarın geri dönüş yaparlar büyül ihtimal. Güncellemelerden sizi haberdar ederim. Yardım edebilmeniz açısından. Teşekkür ederim yardım eden arkadaşlara.
Screenshot_20210421-123706_Chrome.jpg

Hocam şimdide bana yıkmaya çalışıyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı