N11' den LG G2 alınır mı?

Telefonu satan N11 sitesi değil öncelikle bunu bilmek lazım . Senin benim gibi insanlar oraya ilan veriyor genelde bu insanlar dükkanı olan kişiler yani dükkanıyla beraber internet üzerinden satış yapıyorlar. Ben şuana kadar yaklaşık 2000TL alışveriş yaptım sorun olmadı . Sorun olacağını zannetmiyorum.

Orada satış yapanların puanı var onlara bakarak yada yorumlara bakarak güvenilirliği sağlamaya çalışıyorlar . Gayet güvenli alabilirsin . Zaten ürün eline geçtiği zaman bakıyorsun ona göre onay işlemi yapıyorsun sorun varsa onay yapmazsın geri yollarsın biter .

Ben x7 mause aldım aynı siteden sorun çıktı 1 ay kullandıktan sonra satıcıya e-mail yolladım . Satıcı bize yollayın biz garantiye yollayalım dediler yada yetkili servisin numarasını adresini veriyorlar sen yolluyorsun adamlar kargo parasına kadar ödeme yapıyor . Garanti sorunu N11 ile alakalı değil bu arada satıcıya kalmış .

Garanti prosedürü her yerde aynı vatandan al yada teknosa' dan ya satıcı firmaya verirsin onlar yollar yada sen yollarsın .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı