N11 haricinde alışveriş sitesi önerisi

Vaazs

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Döviz
Hepsiburada hesabımı sildim.
Defolu fahiş fiyatlı ürünler, indirim kandırmacası, işine gelmeyen yorumları onaylamaması, genelde sorunlu ürünler ve farklı renk, aparatlı ürünler gönderen berbat satıcılar, HepsiJet saçmalığı, ağır ürünlerde 10-15 günde gelen Horoz lojistik ile çalışması ve bu firmayla çalışan büyük firmaların bu firmayı iplememesi derken sildim. Son aldığım üründe defolu çıkınca bitti, kargo kapıda imza attırıp kaçıyor nasıl önünde açıp test edelim tutanak tutturalım komik değil mi? Bir de size bozuk mal satıyorlar, kupon vererek sizi sitede tutup daha da koparıyorlar ama aslında verdikleri kupon sizin paranızın ambargo konmuş hali. Ben Web alışverişi çok kullanıyorum, N11 kullanıyorum memnunum, satıcı ile direk muhatap olunduğu için sorunlar çözülüyor ve yaşanmıyor neredeyse. Kupon değil ürünü düzgün göndereceksiniz önemli olan o. Kupon verince iyi olduklarını zannediyorlar. Amazon bir kere deneyimim oldu, Android uygulaması çok karışık, yorumlar nerede, satıcı kim belli değil. Tavsiyeleri bekliyorum, müşteri hizmetlerinden ziyade iyi satıcıları olan bir site arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuana kadar Hepsiburada'dan hep memnun kaldım. Çok hızlı getiriyorlar.

Amazon çözebilirsen en güvenilir site orası, satıcı ürünün altında amazon.com.tr ya da Amazon tarafından satılır ve gönderilir yazıyor. Trendyol dene. Ama amazondan başka diğerleri de aşağı yukarı aynı gibiler.

Şuana kadar Hepsiburada'dan hep memnun kaldım. Çok hızlı getiriyorlar.
Yönetici arkadaş konunun başlığını silmiş ve içeriğe eklememiş. Hepsijet cümlesi sayesinde anlamış olman güzel. Ben sorun yaşadım ve senin sorun yaşayıp yaşamadığın mesele değil, alternatif site önerisi istiyorum. İlla yazalım mı bunu ya yine aynı şeyler oluyor 10 yıldır aynı şey değişmedi bu sitede ki trol kitle.

Trol yapmıyorum. Site önerisi dedin site önerdik. Beğenmiyorsan bakmazsın diğer önerileri göz önünde bulundurursun bu kadar basit.

Yıllar önce N11 iyi gidiyordu ama artık ucuz ve parasına üzülmeyeceğim ürünleri almaya gayret gösteriyorum. Kişiden kişiye, bölgeden bölgeye değişir eticaret deneyimi. Benim bölgemde şu an Amazon ve Hepsiburada daha iyi hizmet veriyor. Artık ucuzluk devri bitti. Bir ürün ortalamasının altındaysa acaba teşhir ürünü mü? Sorunlu mu? Oltalama amacıyla mı fiyatı düştü? Diye düşünmeden edemiyorum. Biraz deneme yanılma süreci bu işler.

Yıllar önce N11 iyi gidiyordu ama artık ucuz ve parasına üzülmeyeceğim ürünleri almaya gayret gösteriyorum. Kişiden kişiye, bölgeden bölgeye değişir eticaret deneyimi. Benim bölgemde şu an Amazon ve Hepsiburada daha iyi hizmet veriyor. Artık ucuzluk devri bitti. Bir ürün ortalamasının altındaysa acaba teşhir ürünü mü? Sorunlu mu? Oltalama amacıyla mı fiyatı düştü? Diye düşünmeden edemiyorum. Biraz deneme yanılma süreci bu işler.
1000 liralık ürünü 2000 liradan indirime sokup 1500'e satan başka site yok, varda bu kadar abartılı değil. Ucuzdan kast etmedim, piyasaya göre yüksek. Bu kararda kargo mesele değil aslında satıcılar mesele. Satıcı ile bölgenin alakası yok. Aldığınız ürünler neler bilmiyorum ama yapı market, ev yaşam, kozmetik ürünlerinde çok büyük sorunlar var. Ayda yılda bir tane SSD, 2 tane şampuan almaktan bahsetmiyorum.

1000 liralık ürünü 2000 liradan indirime sokup 1500'e satan başka site yok, varda bu kadar abartılı değil. Ucuzdan kast etmedim, piyasaya göre yüksek. Bu kararda kargo mesele değil aslında satıcılar mesele. Satıcı ile bölgenin alakası yok. Aldığınız ürünler neler bilmiyorum ama yapı market, ev yaşam, kozmetik ürünlerinde çok büyük sorunlar var. Ayda yılda bir tane SSD, 2 tane şampuan almaktan bahsetmiyorum.

Kargo ve lojistik açısından ürünün sağlam ulaşıp ulaşmasıyla ilgileniyorum. Bu yüzden ister istemez bölge önemli oluyor benim için. Hayatım boyunca hiçbir kargo çalışanının paketin açılmasını beklediğini görmedim. Pandemi nedeniyle sal sepeti koyayım ya da aç kapıyı merdivenlere bırakayım diyorlar. Kod falan soran da yok. İmza yok. Sorumluluk sıfır. Bu durumda satıcıdan çok pazaryerinin güvencesine işimiz kalıyor. Bu konuda Amazon şimdilik iyi gidiyor. Son 2 senedir yaptığım harcamalar hiç az değil bu yüzden artık yorum veya satıcının puanı gibi şeylere artık dikkat edemiyorum. Pazaryeri güvencesine bakıyorum.

Kargo ve lojistik açısından ürünün sağlam ulaşıp ulaşmasıyla ilgileniyorum. Bu yüzden ister istemez bölge önemli oluyor benim için. Hayatım boyunca hiçbir kargo çalışanının paketin açılmasını beklediğini görmedim. Pandemi nedeniyle sal sepeti koyayım ya da aç kapıyı merdivenlere bırakayım diyorlar. Kod falan soran da yok. İmza yok. Sorumluluk sıfır. Bu durumda satıcıdan çok pazaryerinin güvencesine işimiz kalıyor. Bu konuda Amazon şimdilik iyi gidiyor. Son 2 senedir yaptığım harcamalar hiç az değil bu yüzden artık yorum veya satıcının puanı gibi şeylere artık dikkat edemiyorum. Pazaryeri güvencesine bakıyorum.
Bütün sitelerden alışveriş yaptım, ne böyle bir sorunum oldu ne de arkadaşın sıkıntılarıyla karşılaştım. Acaba özele girmezse haftada kaç sipariş veriyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı