N11 musluk bataryası iadesi kabul edilmiyor

Beach House

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
N11'den musluk bataryası aldım. Musluğu monte ettim ama musluk lavaboya tam uymadı. Toplasanız 2 saat kullanmadım. İadeye yolladım, satıcı iadeyi musluk kullanıldığı için reddetti. Acaba benim bunu iade etme hakkım var mı, yoksa satıcı haklı mı? (Kutu ve kutu içeriği tam.)

Son düzenleyen: Moderatör:
N11'den musluk bataryası aldım. Musluğu monte ettim ama musluk lavaboya tam uymadı. Toplasanız 2 saat kullanmadım. İadeye yolladım, satıcı iadeyi musluk kullanıldığı için reddetti. Acaba benim bunu iade etme hakkım var mı, yoksa satıcı haklı mı? (Kutu ve kutu içeriği tam.)
Yanlış biliyorsam düzeltsinler beni ama bildiğim kadarıyla satın aldığınız bir ürünü 14 gün içinde hiçbir mazeret göstermek zorunda olmadan iade edebilirsiniz.
Eğer iadeniz kabul edilmiyorsa (bunu paranızı geri vermemek için yapıyorlar, tipik sözde kurnaz küçük esnaf mantığı) tüketici mahkemesine başvurun, doğru düzgün kullanılmamış bir bataryanın iade edilememesi tam bir saçmalık. Bir de uğraşıp, işin peşini bırakmazsanız söke söke alırsınız paranızı.

N11 destek ile iletişime geçtiniz mi? Benim bütün problemlerimi çözdüler şimdiye kadar hiç mağdur olmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı