N11 satıcı iade ile ilgili bir şey yapmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
7
Yer
Kalos Region
Gönderilen ürün yanlış olduğu için geri gönderdim ama bir kaç gündür bir şey yok. Eğer satıcı son tarihi kadar bir şey yazmazsa para iadesi mi yapılıyor?
Screenshot_20200214_224319_com.dmall.mfandroid.jpg

Screenshot_20200214_224701.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de böyle bir durum olmuştu. Canlı yardım satıcı herhangi bir bildirim yapmazsa biz iade sağlıyoruz dedi. Ertesi gün iadem sağlandı.

Satıcı bir işlem yapmazsa otomatik olarak iade onaylanıyor. Eğer satıcı iadeyi kabul etmek istemezse herhangi bir neden ortaya koyar. mesela, kargo bana ulaşmadı veya kargo zarar görmüş gibi. Bunun için n11 müşteri hizmetlerine başvurulması lazım.

Evet, yapmazsa N11 devreye girip otomatik iade ediyor diye biliyorum.
Bende de böyle bir durum olmuştu. Canlı yardım satıcı herhangi bir bildirim yapmazsa biz iade sağlıyoruz dedi. Ertesi gün iadem sağlandı.
Satıcı bir işlem yapmazsa otomatik olarak iade onaylanıyor. Eğer satıcı iadeyi kabul etmek istemezse herhangi bir neden ortaya koyar. mesela, kargo bana ulaşmadı veya kargo zarar görmüş gibi. Bunun için n11 müşteri hizmetlerine başvurulması lazım.
Hepinize teşekkür ediyorum baştan.

Satıcı ürünü teslim almış görünüyor ama pek umurunda değil sanırım bekletiyor tahminen.

18 şubata kadar satıcının vakti var. O vakte kadar bir cevap verdi verdi vermezse n11 paranı geri iade eder.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı