N11 satıcısı iki üründen birini hala onaylamadı

Eren1661

Kilopat
Daha fazla  
Dün öğlen saatlerinde N11'den klavye, mouse, mouse pad, monitör siparişi verdim. İkisi ayrı ikisi aynı satıcıdan mouse, mouse pad ve monitör siparişi onaylandı ve mouse ile monitör kargoya verildi. Klavye ve mouse aynı satıcıdan alınmasına rağmen klavye daha onaylama aşamasında. Aynı anda kargoya verilmesi gerekmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcıdan satıcıya vakit farklılık gösterebiliyor.
Aynı satıcıdan mouse ve klavye siparişi verdiği halde mouse'u kargoya verilmiş ama klavye henüz onaylama aşamasında. Burada farklı satıcıdan söz etmiyor sadece.

@Eren1661 sorunuza gelirsek muhtemel tedarik aşamasında olduğu için henüz onaylamamış olabilirler, dilerseniz satıcıya mesaj atın, durumunuzu izah ederler.

Aynı anda vermesini gerektiren bir madde yok fakat genelde aynı adrese iki kere kargo gönderip iki kere kargo ücreti ödemek istemez bazen aynı kargoya verilince geç düşebiliyor sisteme başıma GittiGidiyor'da birkaç kere başıma geldi, aynı satıcadan 6 parça civarında ürün aldım 4'ü kargoya verilmiş 2'si verilmemiş gözüküyordu satıcıya sorduğumda kargoya verildiği sisteme yakında giriceği dendi sizde aldığınız satıcıya durumu izah ederseniz en doğru dönüşü oradan alırsınız.

Aynı satıcıdan mouse ve klavye siparişi verdiği halde Mouse'u kargoya verilmiş ama klavye henüz onaylama aşamasında. Burada farklı satıcıdan söz etmiyor sadece.

@Eren1661 sorunuza gelirsek muhtemel tedarik aşamasında olduğu için henüz onaylamamış olabilirler, dilerseniz satıcıya mesaj atın, durumunuzu izah ederler.

İki üründe de en geç bugün kargo yazıyordu eğer yarına kadar bir işlem olmazsa siparişi iptal edip başka satıcadan alacağım ilk defa başıma böyle bir şey geliyor.
Aynı anda vermesini gerektiren bir madde yok fakat genelde aynı adrese iki kere kargo gönderip iki kere kargo ücreti ödemek istemez bazen aynı kargoya verilince geç düşebiliyor sisteme başıma GittiGidiyor'da birkaç kere başıma geldi aynı satıcadan 6 parça civarında ürün aldım 4'ü kargoya verilmiş 2'si verilmemiş gözüküyordu satıcıya sorduğumda verildiği sisteme yakında giriceği dendi sizde aldığınız satıcıya durumu izah ederseniz en doğru dönüşü oradan alırsınız.

Satıcı daha klavye siparişini onaylamadı umarım sizin dediğiniz gibi olur.

Yalnız şöyle bi' durum oluşabiliyor ki teyit etmek açısından yazıyorum; eğer A satıcısından 2 farklı ürün alırken ayrı ayrı sipariş verdiğinizde yani 1 ürünü şu saatte siparişi verip diğer ürünü farklı bir saatte sipariş verdiğinizde ayrı kargolama işlemi yapıyorlar bazı firmalar. Siz de böyle bir eylemde yapmadığınızı varsayıyorum, doğru mudur? Siz geç olmadan şimdi satıcıya yazın, mutlaka dönüş yapacaklardır.

Yalnız şöyle bi' durum oluşabiliyor ki teyit etmek açısından yazıyorum; eğer A satıcısından 2 farklı ürün alırken ayrı ayrı sipariş verdiğinizde yani 1 ürünü şu saatte siparişi verip diğer ürünü farklı bir saatte sipariş verdiğinizde ayrı kargolama işlemi yapıyorlar bazı firmalar. Siz de böyle bir eylemde yapmadığınızı varsayıyorum, doğru mudur? Siz geç olmadan şimdi satıcıya yazın, mutlaka dönüş yapacaklardır.

Aynı anda sipariş verdim mouse kargo takibinde 2kg olduğu yazıyor acaba nasılsa aynı müşteri 2 farklı ürün diyerek klavyeyi direkt aynı kargoya mı verdi? Bir mousenin paketlemelerle bile 2kg olması imkansız gibi. Satıcıya ulaşmaya çalışırım

Yeni konular

Geri
Yukarı