N11'de Satılan OEM GTX 1050 Ti'lar Sahte mi?

tecruzer

Hectopat
Merhabalar, son günlerde yeni bir ekran kartı aldım. NVIDIA GTX 1050 Ti. OEM olarak aldım. Ürün 0 ve garantili. Ama 500TL gibi aşırı ucuz bir fiyata geldi. Bu yüzden oldukça şüphe duyuyorum. İlk şüphelendiğim nokta Slot'u oldu. Bir araştırma yaptım ve her yerde PCI 3.0 X16 olduğunu gördüm. Elimdeki ise PCI Express. Bu yüzden sormak istiyorum. Sizce sahte mal mı aldım?
Ürün linki:

En kısa sürede bilgilendirin lütfen, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahte olabilir.
Edit: Ürün sahte arkadaşlar. Donanım arşivi sahte olduğunu açıklamış zaten.
Screenshot_20190819_000652_com.facebook.katana.jpeg

Oem kartın ROG STRIX görünümünde olması saçma değil mi? Büyük ihtimalle Çin'den sahte bir kart aldı ve bunu OEM diye satıyor. Almayın sakın.

En kısa süre derken ne demek istiyorsunuz. Kimse burada size cevap vermek zorunda değil. Önce üslubunuzu değiştirin. Evet cihaz sahte vga çıkışlı 1050 Ti hiç görmedim. Cihazı anakarta taktığınızda ne olarak gözüküyor?

Merhabalar, son günlerde yeni bir ekran kartı aldım. NVIDIA GTX 1050 Ti. OEM olarak aldım. Ürün 0 ve garantili. Ama 500TL gibi aşırı ucuz bir fiyata geldi. Bu yüzden oldukça şüphe duyuyorum. İlk şüphelendiğim nokta Slot'u oldu. Bir araştırma yaptım ve her yerde PCI 3.0 X16 olduğunu gördüm. Elimdeki ise PCI Express. Bu yüzden sormak istiyorum. Sizce sahte mal mı aldım?
Ürün linki:

En kısa sürede bilgilendirin lütfen, teşekkürler.
Maalesef sahte mal aldınız. Ürünü açıp taktıysanız hangi GPU gönderdiklerini yazar mısınız merak ettim? Dava açabilirsin herhalde sahte mal gönderildiği için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı