N11'den aldığım FSP hv Pro 550W orijinal mi?

Wiexor

Centipat
Arkadaşlar N11'den bir ürün satın aldım ve ürün bugün elime ulaştı fakat üründe kutu yok ve etiketi internettekiyle aynı değil. Bu ürün orijinal mi?
Aldığım ürün FSP hv Pro 550W.
IMG_20220725_163603.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimdeki HV Pro serisinden bir güç kaynağı değil. Sana Hyper80+ Pro version satmışlar. Ayrıca kutusuz güç kaynağını ne yapacaksın? Onun bir garantisi olmaz, iade edebiliyorsan et. HYPER 80+ PRO

Resimdeki hv Pro serisinden bir güç kaynağı değil. Sana Hyper80+ Pro version satmışlar. Ayrıca kutusuz güç kaynağını ne yapacaksın? Onun bir garantisi olmaz, iade edebiliyorsan et. HYPER 80+ PRO

Ürünü aldığım kişiyi aradım kendisi fotoğraflarda yanlışlık olduğunu ve yorumlarda bu ürün değil başka ürün gönderdiklerini söyledi fatura konusuna gelince fatura hakkında bir bilgim yok kutunun olmadığını söyleyince bir şeyler söyledi fakat kutu ondan olmadığını söyledi ürün orijinal mi dedim eve öyle dedi ilk aradığımds iade almadığını söyledi şimdi ise alacağını söyledi sizce ne yapayım.

Resimdeki hv Pro serisinden bir güç kaynağı değil. Sana Hyper80+ Pro version satmışlar. Ayrıca kutusuz güç kaynağını ne yapacaksın? Onun bir garantisi olmaz, iade edebiliyorsan et. HYPER 80+ PRO

Ürün orijinal mi hocam ya da orijinal olduğunu nasıl anlarım satıcı orijinal olduğunu söyledi.

Ürün orijinal mi hocam ya da orijinal olduğunu nasıl anlarım satıcı orijinal olduğunu söyledi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı