N11'den alınan MX-4 macun sahte çıktı

sivrisnake4

Hectopat
Yer
denizli
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Durum aynı başlıktaki gibi. Biri Amazon'dan biri N11'den termal macun aldım Amazon orijinal N11 sahte çıktı haklarım neler ve ne yapmalıyım? Sahte çıktığını biliyorum çünkü sürme aparatında Arctic damgası yok, kilitli paketin kilidi kapalıydı fakat altında şırınganın gireceği kadar delik vardı. Sahteyi oradan sokmuşlar sanıyorum. Ayrıca şırınganın üzerinde orjinalliğini belirten ufı kodu yoktu. Satıcı N11'deki detaybilgisayar. Bir de eşekliğim tuttu açarken video çekmeyi unuttum. Bu durumda sahteyi benim koyduğumu ileri sürerse nasıl savunacağım ben kendi mi? Bir tane daha sipariş edip onunla video çekerek sahte olduğunu ispat etsem daha mı iyi olur?
Arctic MX-4 2019 Edition 4 gr Termal Macun Fiyatları ve Özellikleri

Dosya Ekleri

• 20210411_052238.jpg
    20210411_052238.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 135
  • 20210411_052206.jpg
    20210411_052206.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 131
  • 20210411_052253.jpg
    20210411_052253.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 123
  • 20210411_052233.jpg
    20210411_052233.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 128
Son düzenleyen: Moderatör:
Direk tüm aparatlarıyla kutuya koy açma hiç. İade başlat N11 üzerinden. Ürünü beğenmedim ya da artık lazım değil tarzı bir şekilde iade et.
14 gün içerisinde açmadıysan koşulsuz iade hakkın var diye biliyorum.

Geçmiş olsun öncelikle. N11 ile iletişime geçin hemen. Arctic ile de iletişime geçin. Ayrıca bu konuya bakın.

Durum aynı başlıktaki gibi. Biri Amazon'dan biri N11'den termal macun aldım Amazon orijinal N11 sahte çıktı haklarım neler ve ne yapmalıyım? Sahte çıktığını biliyorum çünkü sürme aparatında Arctic damgası yok, kilitli paketin kilidi kapalıydı fakat altında şırınganın gireceği kadar delik vardı. Sahteyi oradan sokmuşlar sanıyorum. Ayrıca şırınganın üzerinde orjinalliğini belirten ufı kodu yoktu. Satıcı N11'deki detaybilgisayar. Bir de eşekliğim tuttu açarken video çekmeyi unuttum. Bu durumda sahteyi benim koyduğumu ileri sürerse nasıl savunacağım ben kendi mi? Bir tane daha sipariş edip onunla video çekerek sahte olduğunu ispat etsem daha mı iyi olur?
Sahte demeden direk iade et. Vazgeçtim yazarsın açıklamaya.

İster iade edin ister Arctic ile iletişime geçin, size orijinal ürün yollasınlar.

N11'in %100 orjinal ürün garantisi var. İade talebi oluşturun, aynı zamanda iade nedenine sahte ürün olduğunu belirtin. Satıcıyı da n11'e şikayet edin. Bu konuda çok hassaslar çünkü satıcı n11 imajına zarar veriyor ve n11 sahte ürün satıyor denilmesini istemezler.

N11'in %100 orijinal ürün garantisi var. İade talebi oluşturun, aynı zamanda iade nedenine sahte ürün olduğunu belirtin. Satıcıyı da N11'e şikayet edin. Bu konuda çok hassaslar çünkü satıcı N11 imajına zarar veriyor ve N11 sahte ürün satıyor denilmesini istemezler.

Deneyeceğim teşekkür ederim.

Geçmiş olsun. Keşke tenobiyotik üzerinden alsaydınız.
@MisakiTaro sayesinde tenobiyotik üzerinden almıştım. Buradan tekrar teşekkürler :D.

Teknoiyotikte çok uzun zamandır satışı yok.

Sahte olduğunu kanıtlayamazsan bir şey yapamazsın. Resimleri belirgin çekseydin biraz sanki koyu temalı yağlı resim tablosuna bakıyorum.

Dışı gerçekti, fakat altı açıktı ve içindeki şırınga ile sürme aparatı sahte. Attığım şırıngaya bakarsanız üzerinde hiçbir yazı ya da kod yok. Orjinalinde böyle bir ufı kodu mevcut sağda, çözünürlük en fazla bu kadar oluyor ama ne farkeder ki. Daha çözünür olunca sahte olduğu anlaşılmıyor ki.

Dosya Ekleri

• 1618125940569.png
    1618125940569.png
    17,7 KB · Görüntüleme: 106

Yeni konular

Geri
Yukarı