Çözüldü N2830 sistem çok yavaş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Bıktım artık! Çok yavaş!
Intel HD Graphics.
Intel Celeron N2830.
8 GB RAM.
Windows 10.
Lütfen bilinmeyen taktikler verin azıcık hızlansın.
(HDD)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ne oynadığını ve ya ne yaptığını yazarsan ona göre cevap verebilirim.
O arada çok eski olduğu için normal yavaş olması ekran kartı ve işlemcide vasat .
O arada çok eski olduğu için normal yavaş olması ekran kartı ve işlemcide vasat .

Çözüm
Hocam macun yenilemesi ve iç donanımların temizliğini göz önünde bulundurun. Ayrıca üzmek istemem fakat sisteminizin yavaş olması çok normal. Çünkü Intel HD Graphics ve Intel Celeron kullanıyor cihazınız. Ayrıca HDD kullanıyorsunuz. Sisteminizi güçlendirmenizi öneririm.

SSD alın hocam. İşlemci macunu temizleyin. Intel Extreme tuning üzerinde dahili ekran kartına hız aşırtın.
Öyle birşeymi vardı ya? Eyvallah aşırtıcam
Hocam macun yenilemesi ve iç donanımların temizliğini göz önünde bulundurun. Ayrıca üzmek istemem fakat sisteminizin yavaş olması çok normal. Çünkü Intel HD Graphics ve Intel Celeron kullanıyor cihazınız. Ayrıca HDD kullanıyorsunuz. Sisteminizi güçlendirmenizi öneririm.
Tamamdır teşekkürler
inanmayabilirsiniz belki ama ben bu sistemle CS:GO Topluluk sunucularında 40-120 FPS alıyordum.
Sıfırlamam gerekti artık 10 FPS Sabit alıyorum.
SSD alın hocam. İşlemci macunu temizleyin. Intel Extreme tuning üzerinde dahili ekran kartına hız aşırtın.
İşlemciyi desteklemiyor hatası alıyorum galiba belirli işlemcilerde Extreme Tuning kullanabiliyor
CS:GO,Call Of Duty Modern Warfare 4

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı