Naintic'ten gelen e-posta sahte olabilir mi?

TurtleCanUsePC

Hectopat
Daha fazla  
Bana Niantic diye bir firmadan e-posta geldi, yazanı direkt Türkçeye çevirdiğimde bu çıkıyor.

Niantic ID, Niantic'in tüm oyunlarında ve deneyimlerinde birincil, benzersiz kimliğinizdir. İlerlerken, niantic kimliğiniz mevcut tüm oyun içi kullanıcı adlarınızı birleştirecektir. Niantic ID ile tüm niantic oyunlarındaki oyun içi kullanıcı adlarınız birbirine bağlanacaktır. Arkadaşlarınız sizi her zaman niantic kimliğinizle tanımlayabilir. Blogumuzda bu heyecan verici özellik hakkında daha fazla bilgi edinin. Artık bugünden başlayarak 26 Kasım 2021'e kadar niantic kimliğinizi talep etme hakkınız var. En sadık oyuncularımızı davet ediyoruz (sizin gibi!) niantic kimliğinizi ilk gelen, ilk hizmet esasına göre talep etmek için, en sevdiğiniz oyun içi kullanıcı adınızı bobisarqed123'ü bugün niantic kimliğiniz olarak kilitleyin! Niantic kimliğini talep et mevcut oyun içi kullanıcı adlarınızla aynı olmayan bir niantic kimliğine ihtiyacınız varsa, lütfen blogumuzda veya e-posta yoluyla gelecekteki duyurulara göz kulak olun. - Niantic'teki arkadaşların.

Ben hiçbir zaman Niantic diye bir hesaptan hesap falan oluşturmadım. Ayrıca bir link var, linkte de "claim your Niantic ID" yazıyor. Sizce ne yapmalıyım?

Hiç kayıt falan olmadıysanız boş verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı