Nakiller ne zaman açılacak?

reinsy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Anadolu'dan meslek lisesine geçmeye çalışıyorum sınavsız bir sekilde. (11. Sinifim.)

Her neyse e-Devlet uygulamasından nakil işlemlerine girdiğimde mavi arka plan üstüne bu sayfa kaldırılmış diyor.

Webden e-Devlet'e girince bu kez nakil ekranına gelebiliyorum ama şu hatayı veriyor.

Nakil başvuru ve kabul işlemleri ortaöğretim kurumları yönetmeliği 38/4-a maddesine göre dönemin son üç haftasından itibaren geçerli olmak üzere kapatılmıştır.

Maddeyi ise eklere ekledim. Anladığım kadarıyla dönem bitiminden 3 hafta sonra (Haftaya dönem bitimi 3 hafta olacak.) yapabiliyoruz doğru mu?

Ne zeman geri açılır? Sizce okula gideyim mi? Kesin bilgi yazın benim için çok onemli.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-01-14-14-00-49_2dff0e110cbb5dcf452c3609775e0d0f.jpg
    Screenshot_2022-07-01-14-14-00-49_2dff0e110cbb5dcf452c3609775e0d0f.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Yapabiliyor olman lazim, donemin kapanmasina son UC hafta kala diyor da okul coktan bitti. Pazartesi gunu tekrar dener misin? Sistemsel hata olabilir. Sistem tekrar hata verirse okula git, okul ile yap.

Hocam 3 4 saat önce okula gittim ama 11. sınıftan Anadolu'dan mesleğe geçiş yok dedi gittiğim okulun müdürü. Nereden yazdiysam o Anadolu'yu tercihlere hayatım karardı.

Pazartesi tekrardan yapmaya calisicagim umarım alırlar teşekkür ederim.

Hocam 3 4 saat önce okula gittim ama 11. sınıftan Anadolu'dan mesleğe geçiş yok dedi gittiğim okulun müdürü. Nereden yazdiysam o Anadolu'yu tercihlere hayatım karardı.

Pazartesi tekrardan yapmaya calisicagim umarım alırlar teşekkür ederim.
Benimkinde de öyle hata veriyor. Zaten şu anlık kontenjan yokmuş. İnşallah açılır.

Geri
Yukarı