Namaz kılarken ayağım acıyor

Kaç kilosun? Egzersiz yapıyor musun, yoksa zamanının büyük bir bölümünü bilgisayar başında oturarak vs. mi geçiriyorsun? Spor yapmıyorsan, dizlerini bükmeye alışık olmadığından dolayı ayağın ve dizin ağrıyacaktır. Biraz yürüyüş yapabilirsin, bacakların açılacaktır. Veya futbol gibi sevdiğin bir sporu da yapabilirsin. Eğer kiloluysan bacaklarını bükmen zor olur, kilo vermen gerekiyor.

Kaç kilosun? Egzersiz yapıyor musun, yoksa zamanının büyük bir bölümünü bilgisayar başında oturarak vs. mi geçiriyorsun? Spor yapmıyorsan, dizlerini bükmeye alışık olmadığından dolayı ayağın ve dizin ağrıyacaktır. Biraz yürüyüş yapabilirsin, bacakların açılacaktır. Veya futbol gibi sevdiğin bir sporu da yapabilirsin. Eğer kiloluysan bacaklarını bükmen zor olur, kilo vermen gerekiyor.
Evet biraz kiloluyum, futbola düzenli olarak gidiyordum. Kulüpler kapandığından beri kilo aldım. Bisiklete bineceğim, tekerleği şiştirince.
Bir de, alıştım zaten ilk deneyişimde yazmasaydım keşke. :DD

Namaz kılarken oturuyorum, ve ayağımın üstüne oturduğum zaman, ayağım ağrıyor. Bi' arkadaşıma sordum, alışırsın dedi. Fakat, ayağım çok acıyor. Herhangi bir fikriniz var mı?
Arkadaşın doğru demiş. Alışırsın. Benim de acıyordu hatta hiç oturamıyordum. Bazen ayağımı uzatarak kılıyordum. Rutin haline geldikten sonra hiç acımıyor.

Hocam buralarda böyle sorular sorarken dikkatli olun. Bu forumda din düşmanı az değil. Sorularlaislamiyet.com'dan bakanilirsiniz bununla ilgili bir yazı yazmışlarsa.
İlkinin bir kısmını okudum. Diğerlerini okumadım. Güvendiğim site.

Hocam buralarda böyle sorular sorarken dikkatli olun. Bu forumda din düşmanı az değil. Sorularlaislamiyet.com'dan bakanilirsiniz bununla ilgili bir yazı yazmışlarsa.
Forumlarda din düşmanından bol ne varki hocam, keşke 2007 yılının imanlı gençleri geri dönse. Forum sitelerinde "Allah" dediğim için az linç yemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı