Nanakatalog vs Amazon

Afkborn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASRock B450M Steel Legend, Ryzen 5 5600, Kingston Fury Beast 32 GB (2X16) 3200 MHz, Powercolor Red Devil RX 6600XT, Be Quiet! BK008, Corsair Carbide Spec Delta RGB, Corsair CV550, 1 TB WD Blue SN570, 500GB A2000 Kingston SSD, 1TB WD HDD, Sensei310, K60 RGB PRO, Qck Medium, Asus TUF VG24VQE, Keenetic Omni DSL
Meslek
Zabıt Katibi
Merhabalar arkadaşlar iyi forumlar. Anakart sipariş etmek istiyorum. Eğer mantıklı bir yorum gelirse siparişi şimdi yapacağım. Öncelikle çok acelem yok ortalama 1 ay 15 gün bekleyebilirim. Bunu belirterek başlamak istiyorum. Nanakatalog sitesinde bu anakart 612 TL gibi bir fiyata satılıyor. Kargo ile birlikte ortalama olarak ürün 620 TL geliyor. Eğer ben bu ürünü Amazondan alırsam bu ürün bana kargo, vergi ve ürün 700 TL'ye geliyor fakat gümrükte bir problem oluşmaz ise bu üründen bana 113 TL iade edilecek. Sizce hangisi daha mantıklı geliyor. Ekstra bir anakart önerebilirsiniz. 700 TL'yi hiç geçmemesi gerekiyor ama son sınır 700. Ryzen 5 1600 ile birlikte kullanacağım. Aslında güçlü bir anakarta çok ihtiyacım yok ama geleceğe dönük bir sistem olmasını istiyorum. Zen 3 mimarili işlemciler AM4 platformunu kullanacağı için güçlü bir anakart tercih etmek istiyorum.

En basitinden ram aldım 2 ay gelmedi ondan sonra iadesinin parası 1 ay oldu gelmedi nanokataloga sakın bulaşma.
İşte beni bunlar korkutuyor. Başkasına bakıyorsunuz ürün 1 haftada eline ulaşmış. Kimisine 1 ay. Ben 1 ay gibi bir süreye razıyım.

İşte beni bunlar korkutuyor. Başkasına bakıyorsunuz ürün 1 haftada eline ulaşmış. Kimisine 1 ay. Ben 1 ay gibi bir süreye razıyım.

Kendi stoklarından satmadıkları için bu kumar hep var. İademi bekliyorum facebook sayfa yorumlarında 60 günde aldım iademi diyen insanlar var. Paramı alana kadar kendimi tutuyorum ondan sonra desteği açıp güzel bir resim çizeceğim anlattığım kelimelerle dağ bayır otoban döşemece.

Nanokatalog son dönemlerde nasıl bilmiyorum fakat ben geçen yıl alışveriş yapmıştım, hiçbir sorun yaşamamıştım ve memnun kalmıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı