Nanakatalog vs Amazon

Sanırım bu gidişle anakart almaktan vazgeçeceğim 🤣 Az önce 700 küsür gözüküyordu anakartın fiyatı Amazon sitesinde. Şuan tekrar kontrol ettim. Ödeme sayfasına geldiğimde 747 TL gözüküyor. Nanakatalog sitesine hiç bulaşmak istemiyorum. Cidden ne yapacağımı şaşırdım şuan.

Evet sanırım cidden anakart almayı erteleyeceğim. 12-13 gün kadar daha erteleyip o zaman almayı deneyeceğim. Belki önüme farklı bir fırsat gelir.

Nanokatalog tan Logitech Z623 ses sistemi sipariş verdim. Sipariş geçmeden önce çalışan biriyle konuştum. Stokta yok şuan, yurtdışından getiririz 10 güne gelir dedi. Ben bu sürenin 1 ay olmasına razıydım sipariş verirken. Aslında sipariş verirken "sıkıntı görmedim" diyen yorumlara güvenmiştim. Bugün tam 30 gün oldu ve şimdilik ortada bişey yok. Müşteri hizmetlerine 1 kişi bakıyor, her hafta 20 dk bekleyip arıyorum yıl sonu yoğunluktan dolayı haftaya gelecek diyor sürekli. Amazon.de den hiç alışveriş yapmadım ama keşke ordan sipariş verseydim. Bakalım...

Bununla uğraşmamak için gittim işlemci siparişi verdim. Anakarta sonra bakacağım.

İki katı para veririm Nano katalogdan almam. Bu soru çok saçma olmuş al Amazon gitsin, garanti konusunda da her zaman destek olmaya çalışıyorlar yarı yolda bırakmazlar. Biri dünyanın en büyük ve müşterisine değer veren şirketi iken biri Mecidiyeköy de merdiven aldı dolandırıcı yalancı şirket. Bu soruyu sormadan Amazon üzerinden siparişini vermen lazımdı. Kasa topladım Amazon dan bakabilirsin konuma. Ortalama 1 haftada getiriyor Amazon

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı