Nanakatolog Para İadesi Ne Zaman Gerçekleşir?

Eren Can Ertem

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
23.10.2018'te Aerocool Cylon kasa aldım. 06.11.2018'de kasanın gelemeyeceğini başka bir kasa ya da para iadesi yapılması gerektiğini soylediler. Ben de siparişi iptal ettim. Bugun 14.11.2018 hala paramı vermediler. Verirler mi? Verirlerse ne kadar sürer?

İade süreci 2-3 haftayı bulabiliyor malesef. Bende oradan birkaç parça sipariş ettim. Tavsiye etmiyorum en az 2-3 hafta sürüyor ürün gönderimleri.

Bir de bu 14 günlük süreye hafta sonları dahil oluyor mu?
Firmanın müşteri desteği bölümünden konuyu hatırlatırsanız belki öncelik tanıyabilirler.
Her gün ariyorum. Mesaj atıyorum sohbetten acil diye de bildirdim ama pek bir şey değişmeyecek gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 günde bir arayın ya da canlı destek bölümünden yazın. Unutmazlar, erkene alabilirer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de bu 14 günlük süreye hafta sonları dahil oluyor mu?
Yalnızca Cumartesi günleri dahil olur. Pazar resmi tatildir. Bununla beraber ürünü resmi ithalatçıdan almadığınız için ne gibi haklarınızın olduğu konusunda emin değilim. Dolar kurunun sizin ödediğiniz zamana gelmesini bekliyor da olabilirler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı