Nanokatalog Garanti Süreci

lionclaw

Decapat
Öncelikle site hakkında birçok kişiden olumlu yanıtlar aldım. Sıvı soğutucu alacağım Nanokatalog'dan. Garanti işlemleri nasıl oluyor acaba? Herhangi bir sorun olunca Nanokatalog firması mı yardımcı oluyor? Bu konu hakkında bilgilendirebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sitenin yaptığı bilgilendirmeye göre, bir sorun olduğunda direkt Nanokatalog ile muhattap oluyorsunuz ve çoğunlukla ürün iadesi alıyorlar. Onlar servis ile ilgileniyorlar sanırım. Garantilik bir işim olmadığı için tecrübem yok ama aldığım bilgi bu yönde açıkçası.
Sitenin yaptığı bilgilendirmeye göre, bir sorun olduğunda direkt Nanokatalog ile muhattap oluyorsunuz ve çoğunlukla ürün iadesi alıyorlar. Onlar servis ile ilgileniyorlar sanırım. Garantilik bir işim olmadığı için tecrübem yok ama aldığım bilgi bu yönde açıkçası.

Çözüm
Ben anakartımda sorun yaşamıştım ve kendileri garanti dışı bıraktılar, şahsen garantilik olacak ürünler almanı önermem. Amazon.de'dan alıp alıcıya satıyorlar ve teslim süresi 5-7 değil, 15-30 gün arasındadır.
Evet, nanokatalog garantisi oluyor. Resmi distribütor garantileri yok.
Merhaba,çok alakasız olacak ama sosyalde elim neye değdi bilmiyorum ama yanlış yazdığım bir şeyi düzeltmek isteyince o harfi değil de, mesela metmet yazsam ve bunu düzeltmek istem sadece t harfini değil de tüm cümleyi değiştiriyor, bunu nasıl düzeltebilirim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı