Nanokatalog müşteri hizmetleri nasıldır?

Sağ olun bu yorumunuz için, içimi rahatlattınız biraz. Gaming X Plus alabilirim o zaman ya. Bazı istediğim parçalar da yok ama sinerji'de.

@Silinen üye Hocam hala memnuniyetsizlik yaşıyor musun?
Telefonda konuştuk siparişi verdim şu an çok daha ilgililer chat'e yazdığım zaman artık onlar beni arıyor. Sanıyorum ki herkes chatte onu alıcam bunu alıcam diyip atıp tutuyor yada trollüyorlar muhtemelen o nedenden dolayı chat'e pek önem vermiyorlar sanırım. İstanbula gidip elden alacaktım ondan da vazgeçtim parayı bu sabah yatıracağım ürünler elime takriben en geç haftaya cuma-cumartesi olur muhtemelen. 8 adet siparişimin 4'ü mevcut 4'ünü getirteceklermiş 5-7 gün diyorlar ancak yurt dışı ürünü olduğundan ötürü sorun çıkabiliyormuş gümrükte ondan ötürü gecikme söz konusu olabiliyormuş kendi sebeplerinden ötürü değil. Bakalım ürünler gelince nasıl olacak asıl o zaman görücez her şeyin eğrisini doğrusunu. Bu alışverişte sorun yaşamazsam bundan sonra nanocuyum aynı ürünler sinerjide 1.300 lira daha pahalı hiç gerek yok hiç birimiz parayı sokakta bulmuyoruz. Umarım her şey sorunsuz olur bakalım görücez neler olucak.

Telefonda konuştuk siparişi verdim şu an çok daha ilgililer chat'e yazdığım zaman artık onlar beni arıyor. Sanıyorum ki herkes chatte onu alıcam bunu alıcam diyip atıp tutuyor yada trollüyorlar muhtemelen o nedenden dolayı chat'e pek önem vermiyorlar sanırım. İstanbula gidip elden alacaktım ondan da vazgeçtim parayı bu sabah yatıracağım ürünler elime takriben en geç haftaya cuma-cumartesi olur muhtemelen. 8 adet siparişimin 4'ü mevcut 4'ünü getirteceklermiş 5-7 gün diyorlar ancak yurt dışı ürünü olduğundan ötürü sorun çıkabiliyormuş gümrükte ondan ötürü gecikme söz konusu olabiliyormuş kendi sebeplerinden ötürü değil. Bakalım ürünler gelince nasıl olacak asıl o zaman görücez her şeyin eğrisini doğrusunu. Bu alışverişte sorun yaşamazsam bundan sonra nanocuyum aynı ürünler sinerjide 1.300 lira daha pahalı hiç gerek yok hiç birimiz parayı sokakta bulmuyoruz. Umarım her şey sorunsuz olur bakalım görücez neler olucak.
Hocam bende dün gece siparişleri verdim. Dolar kuru artmış ve 60 TL kara geçtim. :LOL:
Nanokatalog' un durumunu brkdnmz99 adlı hocama anlattım. Stokta dedikleri kasa ve ekran kartı stoktan çıkmadı, müşteri ile ilgilenen şahıs acemi birisiydi. Onun dışında sürekli müşteriler arıyor ürünlerimiz nerede diyorlar. Biraz sıkıntılı geçti benim görüşmelerim.

Hocam bende dün gece siparişleri verdim. Dolar kuru artmış ve 60 TL kara geçtim. :LOL:
Nanokatalog' un durumunu brkdnmz99 adlı hocama anlattım. Stokta dedikleri kasa ve ekran kartı stoktan çıkmadı, müşteri ile ilgilenen şahıs acemi birisiydi. Onun dışında sürekli müşteriler arıyor ürünlerimiz nerede diyorlar. Biraz sıkıntılı geçti benim görüşmelerim.
Ucuz yollu bir burası var 60TL yi kaç paralık üründe kâr ettiniz o zaman bende etmiş olabilirim sevineyim bari :) Katlanıcaz onu da uygunluğuna sayıcaz artık. Telefonla görüşünce ilgililer ama bayaģı.

Hocam bir de, nanokatalog müşteri hizmetlerinde hep "kesin sizden alacağım" diyordum, ayıp olmasın şimdi ya?
Hiç tavsiye etmem ama sen bilirsin. 2017-05-03 tarihinde 3 ürün aldım hepsi de bu gün kargo diyordu 2 ürün geldi biriyle hala uğraşıyorum meğer stokta yokmuş var göstermişler

Tamamını bir yerden toplamak zorunda değilsiniz. Her parçayı en ucuz olduğu yerden almak bence daha mantıklı.
Ben şöyle yaptım:
Ekran kartı: Nanokatalog
Güç kaynağı: Amazon.de
SSD: Hepsiburada
Monitör: Vatan Bilgisayar
Klavye: N11
İşlemci, Anakart, HDD, DVD sürücü, UPS: İncehesap
Ram: Hepsiburada
Kasa: henüz sipariş vermedim ama Teknobiyotik'ten alacağım büyük ihtimalle

Sipariş verdiğim tarih sırasıyla yazdım. Diğerlerinin hepsi geldi, ekran kartımı hâlâ bekliyorum. :D Bu gün kargolanacak diyorlar.

Güç kaynağı kaç günde geldi? Bu arada nanokatalog'daki GTX 1080 Gaming X ile Sinerji'deki GTX 1080 Gaming X Plus arasında 60 TL fark var. Sinerji'yi tercih edeyim mi? (Plus daha pahalı)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı