Nanokatalog neden ucuz ?

Nanokatalog güvenilir bir firmadır. Bazen öyle fiyatlar düşüyor alırsanız 10 gün içince yollarlar. Sıkıntı çıkartacak bir firma değildir.
@Neko

Ürünleri yurtdışından temin ettikleri için fiyatlar ucuz.

Güvenilir sitedir ama üstte söylediğim gibi yurdışından geldiği için gelmesi biraz sürebiliyor.

İki güzellik bir arada olmuyor işte. Ucuz olacaksa biraz bekleyeceksin gelmesini.

Ürünün özellikleri ürün başlığında yanlış yazıyor genelde.

Aşağıda ürün özellikleri yazan yerdeki bilgiler gerçek olanlar.

Yurtdışından ürünleri ucuza getirip, burada diğer firmaların önüne geçmek için olabilir. Güvenilir mi ? Pek sanmıyorum.

Ürünler marka garantili değil. Nanokatalog hayatta olduğu sürece bu bir avantaj aslında ama...
Onun dışında güvenilir kısmına gelince:
Evet satın aldığın ürün gelir tamam da ne zaman gelir o muamma.
Sonuç olarak ben oradan alışveriş yapmazdım. Miktarı ne olursa olsun, ucuza alacağım diye 3 hafta Çin işkencesi çekemem.

Sinerji gibi sitelerin avantajı da distribütör garantili ürün satması. Yine de Nanokatalog'un garanti kısmında üzmeyeceğini düşünüyorum. Beklemek de -kendi adıma konuşayım- pek büyük bir sorun olmadığı için pahalı alacağıma birkaç hafta beklerim. Veya arada çok fiyat farkı olmayan yerleri tercih ederim, dediğim gibi Sinerji de çok iyi bir alternatif.

Ben pek güvenemedim 2017-05-03 tarihinde 3 ürün aldım hepsi stoktaydı özellikle seçtim sonuç 2 ürün geldi biri hala yok aramazsan umurlarında değil ucuz diye böyle iş yapılmaz madem stokta yok yazma var diye

Ben pek güvenemedim 2017-05-03 tarihinde 3 ürün aldım hepsi stoktaydı özellikle seçtim sonuç 2 ürün geldi biri hala yok aramazsan umurlarında değil ucuz diye böyle iş yapılmaz madem stokta yok yazma var diye

Ürünlerin bir ön sipariş stoğu, bir de normal mağaza stoğu var diye biliyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı