Nanokatalog Para İadesi Yapmıyor

pluspixel

Centipat
22/09/2019 17:56:45'te RAM siparişi verdim ki vermez olaydım. 09/10/2019 tarihinde siparişi iptal ettim ürün gelmedi diye. 2 haftadan fazla geçmesine rağmen para iadesi yapılmadı. Müşteri hizmetleri telefonları açmıyor. Web sitesi üzerinden canlı desteğe ne zaman bağlansam"efendim önümüzdeki hafta hesabınıza geçecek" ten başka bir cevap gelmiyor. Tüketici haklarına şikayet kaydımı bugün açıyorum. Sipariş verecek arkadaşlara bir faydam olur belki. 1 ay geçiyor ürün gelmiyor, iptal ediyorum para iadesi yapmıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
22/09/2019 17:56:45'te RAM siparişi verdim ki vermez olaydım. 09/10/2019 tarihinde siparişi iptal ettim ürün gelmedi diye. 2 haftadan fazla geçmesine rağmen para iadesi yapılmadı. Müşteri hizmetleri telefonları açmıyor. Web sitesi üzerinden canlı desteğe ne zaman bağlansam"efendim önümüzdeki hafta hesabınıza geçecek" ten başka bir cevap gelmiyor. Tüketici haklarına şikayet kaydımı bugün açıyorum. Sipariş verecek arkadaşlara bir faydam olur belki. 1 ay geçiyor ürün gelmiyor, iptal ediyorum para iadesi yapmıyorlar.
Mail at sipariş numaranla, 1 ay ürünü ve 1 aya yakın iadeyi bekledim. Yaparlar merak etme.

Dava açacak durumun varsa yüklü para alabilirsin, hem korkup başkalarına aynısını yaşatmazlar.

Benim 64 gün oldu bekliyorum ürünü aşırı lazım olan bir şey değildi ama düştük bi kere buraya diyerek bekliyorum. Para iadesi isteyincede 1 ay beklicem en az belki gelie ümidiyle bekliyoruz bakalım. Yanlız ben aradım görüştüm ama sağlam bekletiyolar sırada telefon için. Konuşunca da bir şey değişmiyor canlı destek ile aynı cevaplar adamların bihaber yani olaylardan. Dolandırma paramıza çökme gibi bir durum olmadığı sürece beklemeye devam.

Nanokatalog ürünleri yurt dışından çektiği için fiyat makul görünüyor evet. Ama sitede ertesi gün kargo bile yazsa stok olmadığı taktirde ürün elinize ulaşmaz. İade sürecini de malı beklediğiniz süre gibi düşünebilirsiniz. Almadan önce arayıp ürünün varlığını sordurmanız gerekiyor ulaşabilirseniz. :)

Nanokatalog ürünleri yurt dışından çektiği için fiyat makul görünüyor evet. Ama sitede ertesi gün kargo bile yazsa stok olmadığı taktirde ürün elinize ulaşmaz. İade sürecini de malı beklediğiniz süre gibi düşünebilirsiniz. Almadan önce arayıp ürünün varlığını sordurmanız gerekiyor ulaşabilirseniz. :)

Müşteri hizmetleri telefonu açmıyor hocam. bu parayı nasıl geri alabilirim ?

Müşteri hizmetleri telefonu açmıyor hocam. bu parayı nasıl geri alabilirim ?
Merak etmeyin paranızı iade edeceklerdir. 5 yıldır düzenli alışveriş yapanları biliyorum. Korkulacak bir durum yok biraz daha bekleyin aksi halde başvurmanız yere başvurursunuz. Dediğim gibi işleyiş ağır sadece.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı