NanoKatalog Satın Alınan ve Tedarik Edilmeyen Ürünler Ne Olacak?

Bilgisayarımın ek fana ihtiyacı olduğu için sosyal üzerinde yaptığım araştırmalarım sonucunda Arctic BioniX F120 kasa fanlarından üç adet satın almayı planlamıştım. İnternet üzerinde satan mağazalar arasında o zaman en güvenilir olarak düşündüğüm nanokatolog üzerinden ürün siparişi verdim. Ürün siparişi vermeden önce kendileri ile iletşime geçip tedarik sürecini sordum ve bir hafta denildi.

Ayın 20 sinde kendilerini tekrar aradığımda ise en geç Cuma gününe kadar ürün elinize ulaşacak denildi ancak üzerinden bir hafta geçti ve hala daha ürün ortada yok. Sosyalde bu mağazanın kapatıldığını öğrendim. Ne yapmamı önerirsiniz? Tüketici Hakem Heyetine mi gitmeliyim? Yoksa bankayı arayıp durumu izah edip ücreti talep mi etmeliyim?
Banka bir sey yapamiyor. Aradim ve sorunu firmayla cozmemi soylediler. 4 ay bekledikten sonra bana bugun geldi. Hoparlor almıştım simdi sarkisini caliyor ben de dinliyorum. Sikayetvar.com a yazin. Olmazsa moderatorun dedigi gibi dolaba su koyun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı