Nanokatalog sipariş sorunu

WhyNsee

Hectopat
Daha fazla  
Nanokatalog sitesinden aşağıda linklerini verdiğim ürünlerin siparişini veremedim bir türlü. Kartımda herhangi bir sıkıntı da yok. Yardımcı olabilir misiniz? Böyle bir sorun yaşayan oldu mu daha önce?

İş bankası bankamatik kartını kullanıyorum.

CAAAAapture.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bankamatik ve kredi kartları internet kullanımına kapatıldı, kullanmak için manuel açmak gerekebiliyor tekrar. İnternet kullanımına açık olup olmadığını kontrol edin.
Kart üzerindeki isim ile girdiğiniz ismin aynı olmasına dikkat edin.

Bankamatik ve kredi kartları internet kullanımına kapatıldı, kullanmak için manuel açmak gerekebiliyor tekrar. İnternet kullanımına açık olup olmadığını kontrol edin.
Kart üzerindeki isim ile girdiğiniz ismin aynı olmasına dikkat edin.
Benim originden alışveriş konuma da bakar mısın?

Ürünler stoklarında yok ön sipariş yani elinize ulaşma süresi beklenenden uzun sürebilir haberiniz olsun.
Evet tedarik süresini göze aldım mecburen. Türkiye'de ki fiyatlar malum havada uçuyor.

Tek kafama takılan mevzu, bilgisayarı RAM takmadan çalıştıramayacağım için herhangi bir sorun var mı diye kontrol etme şansım olmayacak. Nanokatalog eğer 15 gün sonra ancak gönderirse ve Vatan'dan aldığım diğer parçalarda bir problem çıkarsa 15 günü geçtiğim için o hakkım da kalmayacak diye düşünüyorum. O kısım tamamen şans bakalım neler olacak :)

Merhabalar. Kredi kartınız internet kullanımına kapalı olabilir. Genelde SMS yolu ile bankalar bu kartları internet kullanımına açabiliyor.

Bu arada kartım internet alışverişine açık olmasına rağmen çalışmıyor. Teknobiyotik'te de çalışmadı bu arada. Sanırım uyumlu değil. Ziraat Bankkart çalıştı ama. İş bankasından Ziraat'e havale yapıp alacağım sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı