Nanokatalog Siparişi Kaç Günde Gelir?

AhmeEmint1903

Decapat
Nanokatalog'dan alışveriş yaptım, kaç günde gelir? Ürünü iade mi etsem? Anakart aldım 6 gün oldu daha gelmedi. Sizce iptal etsem paramı ne zaman geri verirler? Ne yapsam arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Nanokatalog'un yorumunu okuduktan sonra pişman oldum. Lütfen yardım edin.

Hocam açıkcası bu siteden yapılan alışverişler ile alakalı çok fazla şikayetler var. Çok geç teslim ediyorlar ve bazıları sorunlu çıkabiliyor. En kısada sürede iptal edip farklı bir yerden almanızı öneririm.

İptal edene kadar ürün çoktan gelmiş olur. Açılan başlıklara bakarsan birçok kişi nanokatalog'dan şikayetçi. 2 kez alışveriş yaptım. İki siparişim de 1-2 günde geldi. Bu benim şansım mıdır bilmiyorum. Satın almadan önce stoklarınızda var mı diye sorsaydınız keşke.

Nanokatalog'dan alışveriş yaptım, kaç günde gelir? Ürünü iade mi etsem? Anakart aldım 6 gün oldu daha gelmedi. Sizce iptal etsem paramı ne zaman geri verirler? Ne yapsam arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Nanokatalog'un yorumunu okuduktan sonra pişman oldum. Lütfen yardım edin.
Siparişi iptal etmenizi öneririm. Ben 1 hafta bekledim tedarik sürecindeydi. Siparişi iptal edip newegg'den aldım. 3 günde geldi ve daha ucuza.

Kardeş ben bir keresinde bilgisayar kasası almaya yeltenmiştim. Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Elimizde yok ama bir hafta tedarik süresi bir hafta da kargo sürer deyip 15 günü bulabilir demişlerdi. Almaktan vazgeçmiştim. Bilgin olsun.

BEN ANAKART ALDIM GİGABYTE B450M DS3H BENİMLE AYNI ÜRÜNÜ ALAN VAR MI ? ALDIYSANIZ NE ZAMAN GELDİ
PEKİ ŞİMDİ 30 GÜN GELMEDİ BENDE İPTAL ETTİM ACABA BEKLEME SÜRESİ VAR MI BEKLEMESİNE BEKLERİM 30 GÜN GELMEZSE İTİRAZ SÜRESİ VAR MI?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı