Nanokatalog tedarik süreci

DoctorSamet

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 ay önce bir PSU almıştım. 3 ayda 5 kere aramışımdır ama artık telefonlara bakmıyorlar bile.
Asıl soru şu, şimdi ben bunlara tazminat davası acsam kazanır mıyım? Artık yeter tam 400TL vermiştim.

Yaklaşık 3 ay önce bir PSU almıştım. 3 ayda 5 kere aramışımdır ama artık telefonlara bakmıyorlar bile.
Asıl soru şu, şimdi ben bunlara tazminat davası acsam kazanır mıyım? Artık yeter tam 400TL vermiştim.
Ürün elinize ulaşmadı sanırım. Tüketici Hakem Heyetine başvurun direk. Bu başvuruyla ilgili rehber Technopat Sosyalde var.

Tazminat değil de iade alabilirsin. Telefonla ulaştığında direkt söyle ya iade edin paramı ya da sizi avukata vereceğim diye. Nanokatalog maalesef stok ve tedarik sorunu çok büyük bir firma. Evet fiyatlar güzel ama geri kalan her şey çok kötüdür.

Ben tam 720 TL verdim hala bekliyorum :D Sipariş verirken zaten 2 ayı gözden çıkarmıştım ama sanki bu sefer durum farklı gibi gelmeye başladı bana da. Muhtemelen yeni gümrük vergileri gümrük sıkıntıları evdeki hesap çarşıya uymadı bunların temin edemiyolar bizim ürünleri. Para iadesine başvuranlar da 3 aydır bekliyor bir şey değişmiyor yani. Bir umut ürün gelir diye bekliyorum ama illa paramı alacam ben diyorsan banka ile de çözülebiliyormuş ürün satın aldın ama teslim edilmediği için. Tüketici hakem heyetide olur. Şikayet var sitesinde 1200 ü geçti şikayetlerin sayısı galiba bu sefer patlatıp kaçtılar diyecem ama arada 2-3 ay sonunda ürünlerim geldi diyenler de var tek tük.

Ben tam 720 TL verdim hala bekliyorum :D Sipariş verirken zaten 2 ayı gözden çıkarmıştım ama sanki bu sefer durum farklı gibi gelmeye başladı bana da. Muhtemelen yeni gümrük vergileri gümrük sıkıntıları evdeki hesap çarşıya uymadı bunların temin edemiyolar bizim ürünleri. Para iadesine başvuranlar da 3 aydır bekliyor bir şey değişmiyor yani. Bir umut ürün gelir diye bekliyorum ama illa paramı alacam ben diyorsan banka ile de çözülebiliyormuş ürün satın aldın ama teslim edilmediği için. Tüketici hakem heyetide olur. Şikayet var sitesinde 1200 ü geçti şikayetlerin sayısı galiba bu sefer patlatıp kaçtılar diyecem ama arada 2-3 ay sonunda ürünlerim geldi diyenler de var tek tük.
Ya 3 ay oldu be karedeşim nedir ya bu. Arıyorum bakmıyorlar tam 20 dk bekledim telefonda ama tık yok.

Ya 3 ay oldu be karedeşim nedir ya bu. Arıyorum bakmıyorlar tam 20 dk bekledim telefonda ama tık yok.
Zaten şu an canlı destekten de ulaşmak çok mümkün değil telefonla da açmıyorlarmış bir ay önce aramıştım ben zaten aynı cevapları veriyorlar hafta ortasında aradıysan cuma günü kontrol edelim diyorlar cuma ararsan pazartesi diyorlar. Telefonda zorlayanlara da tedarikçi gümrük sorunlarından bahsediyorlar para iadesi konusunda ısrarcı olanlara da finans bölmünde bi sıkıntı var diyorlar. Yani ya bekliceksin bir gün gelecek ya da gitti para geçmiş olsun bence şu an durum bu. Önceden olsa rahat ol gelir derdim çünkü 2017 yılında alışverişlerim olmuştu ve 10-15 günde gelmişti. Yine arkadaşlarımdan 2 ay bekleyip ürününü alanlar var ama bu sefer sanki farklı durum bildiğin oyalıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı