Nanokatalog Ürün Tedarik Süreci

Adamlar kimi dolandırmış acaba?

Herkes er yada geç ürünü ve iadesini alıyor.
er yada geç mi birader dalga mı geçiyorsun güvenilirlik demek illa parayı vermek değildir adamlar 5-7 dedikleri 1 ay uzadı diyorum 1 ay. er yada geçmiş o zaman oraya er yada geç yazacaklar 5-7 iş günü yazmayacaklar hadi ona eyvallah. iade süreci de aynı halt 10 15 dediler 45 gün bekledim. güvenilirlik demek eninde sonunda paranı vermesi demek değildir.

League-of-Legends_2019_11_10_02_17_36_324.jpg
csgo_2019_11_10_02_51_00_671.jpg

Leauge Of Legends de 95 dereceyi rahat gören laptop 73 dereceyi geçmedi CS:GO da da 80 dereceyi zor gördü termal macun net çözümmüş hem daha önce 2.4 Ghz de çalışan işlemcim 2.9 Ghz a çıktı.

Kullandığım ürün: Xigmatek PTI-G3606 Termal Macun Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Ekran Alıntısı.PNG

Dosya Ekleri

• IMG-20191110-WA0005.jpeg
    IMG-20191110-WA0005.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Yaptıkları iş yanlış ancak ürün gelmez veya yanlış ürün gelirse iade yapıyorlar.
Mağdur oldum ancak paramın üzerine yatmadılar. Kuruşuna kadar geri aldım.
Olan zamanıma oldu. O yüzden bir daha alışveriş yapmama kararı aldım.
Paranın üstüne yatamazlar orası ayrı zaten. 3 5 lira daha az diye o tarz sitelere bulaşılmaz 3-5 diyorsa 3-5 günde gelecek o ürün bana hadi bir ben madur olsam neyse diyeceğim gir şikayet vara yüzlerce kişi madur hep aynı şeyi yapıyorlar. Stokta var mı diye soruyosun admalar sırf satın alman için var diyorlar ben sordum var dediler 1 ay gelmedi ürün sebebini soruyorum robot gibi hepsi sistemsel sorundan dolayı özür dileriz ürün 3 gün içinde gelcek :D bi 3 gün daha oluyor yine aynı muhabbet.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı