Nanokatalog Uzun Tedarik Süreleri

Ben de ram aldım. Ürün yurtdışından geliyor 2 hafta süresi var dediler. Elime geçene kadar 20 gün olur

Bende RAM aldım 2 hafta oldu her gün canlı desteğe yazıyorum rahatsız olup olmamaları hiç umurumda değil hala gelmedi.PC topladım bir tek RAM eksik yeter artık yok gümrükte yok uçakta hep yalan söylüyorlar arıyorum bekleyin abi gelir diyorlar baştan söyleyin madem bir de söyledik diyorlar alırken hiç 15 gün içinde gelir diye bir şey yazmıyordu 150 TL ucuz diye alayım dedim keşke almasaydım yeter artık ekran kartı almıştım geç gelecek diye iade edip Türkiye'den aldım.Sabırsız biriyseniz almamanızı öneririm.

Herhalde bu tedarik süreciyle ilgili bir tek ben sorun yaşamadım. 1 haftada yurt dışından bize geliyor dediler. Tam 1 hafta olunca aradım ne durumda olduğunu öğrenmek için. Harbiden söyledikleri sürede bunlara gelmiş ve o gün de ürünü bana kargoladılar.

Ah acığı gerçeği bu işte.
Güvenilir ancak bekletirler.
5 10 gün derler ama 1 aya kadar bekletirler.
Ortalama 18 gün sürüyor ön siparişteki ürünlerin gelmesi.

Daha kendi sitesinde verdiği teslimat süresinin sözünü tutamayan firmaya nasıl güvenilir diyorsun ? Güvenilirlik nedir onu sorgula derim önce :D Verdiği sözü tutamayan kişi ya da kurum güvenilmezdir ötesi yok bunun :)

@Son Anka Güvenmiyorsanız almazsınız, adamları arayıp sorduğunuzda 2 haftaya çıkabiliyor diyorlar zaten. Adamları aradım sordum var dediler. Biri ertesi gün, diğeri 2 gün sonra elimdeydi.

Madem beklemek istemiyordunuz verseydiniz arada ki farkı başka siteden alsaydınız, adamlar babanızın hayrına ucuza satmıyor.

Gereksiz muhabbetlere gerek yok.

Arkadaş zaten pişman olmuş nanokatalog zaten tedarik süreciyle ilgili şikayeti fazla olan bir site. Hiç araştırmadan ben de sipariş vermiştim hafta hafta sordum gelir gelmez gelir gelmez 1.5 ay sonra daha da gelmez diyip iptal ettirmiştim. Araştırsaydım az ucuz olacak diye o riske girmezdim. Ben asla yapmam bir daha. Tek sorun yaşadığım sitedir beni böyle bekleten siteye güvenilir de demem(Diyen der ben demiyorum) Alışveriş yapan yapar memnun kalan da olur o ayrı. Almassan alma baban falan böyle basit konuşmalar hoş değil. Sen de cevap verme o zaman. İlla hep böyle biri ya da birileri zıplayacak bir yerden. Sessizdesin..

@Son Anka Güvenmiyorsanız almazsınız, adamları arayıp sorduğunuzda 2 haftaya çıkabiliyor diyorlar zaten. Adamları aradım sordum var dediler. Biri ertesi gün, diğeri 2 gün sonra elimdeydi.

Madem beklemek istemiyordunuz verseydiniz arada ki farkı başka siteden alsaydınız, adamlar babanızın hayrına ucuza satmıyor.

Gereksiz muhabbetlere gerek yok.

Bana tedarik süresi için 7 gün teslim için 7 gün toplamda 14 gün dediler ama ürün 1 ay olduğunda gelmemişti. Bunun nesi söyledikleri şey ? Söylediği sözü tutamıyor adamlar daha. Ayrıca gereksiz muhabbet yapan sensin. Bana söyledikleri sürenin ve sitelerinde yer alan söz verdikleri teslimat süresinin iki katına çıktıkları için ve müşteri hizmetleri aşırı ilgisiz olduğu için kanıtları ile güvenilmez diyorum. Sen gelmiş burada boş boş konuşuyorsun. Bana güvenmiyorsanız almazsınız muhabbeti yapan biri olarak madem beğenmiyorsun konuma yorum yapmazsın. Boş muhabbete gerek yok ama senin gibi insanlar yaptırıyor işte insana ne yaparsın...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı