Nargile Aroma Tavsiyeleri

HakanDogan

Hectopat
Arkadaşlarla kafeye gittiğimizde nargile aroması bulmakta zorlanıyoruz. Nane, Kahve, Cappucino gibi tatlardan genelde hoşlanmıyoruz. Daha çok keyif yapılabilecek, Gül, Çilek, Karpuz gibi tatlardan hoşlanıyoruz. Sizin önerdiğiniz vazgeçemediğiniz tatlar hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anason eger agir hosunuza gidiyorsa. Uzum + nane ama nanesi az olacak. Bu da kismen agirdir.

Pismis seftali = cok iyidir.

Yaban mersini + nar = hafif ve cok lezzetli. Hanimlar da sever bunu.

Starbuzz blue mist = Tadi cabuk kacar ama en guzel meyve aromali karisim bu bence. Pahalidir biraz.

Eget sut aromasi seviyosaniz Pina colada tavsiye ederim ithal tutunlerden.

Zor bulurdunuz Turkiye de ama kremali portakal cok guzeldir. O da hem karpuz cilek gibi ferah ve meyveli aromaya sahiptir hem de anason gibi doyurucu tad verir. Hafif agirdir.

Bu ay sonu yurt disina cikip 3 kilo almayi dusunuyorum :)

LP öneririm. Her cafede bulunmaz ama buldunuz mu kaçırmayın derim. Limon ağırlıklı fresh meyve aromalı.

Fresh tatlar fazla hoşuma gitmiyor. Ne çok hafif nede çok ağır ortası iyidir :)
Anason eger agir hosunuza gidiyorsa. Uzum + nane ama nanesi az olacak. Bu da kismen agirdir.

Pismis seftali = cok iyidir.

Yaban mersini + nar = hafif ve cok lezzetli. Hanimlar da sever bunu.

Starbuzz blue mist = Tadi cabuk kacar ama en guzel meyve aromali karisim bu bence. Pahalidir biraz.

Eget sut aromasi seviyosaniz Pina colada tavsiye ederim ithal tutunlerden.

Zor bulurdunuz Turkiye de ama kremali portakal cok guzeldir. O da hem karpuz cilek gibi ferah ve meyveli aromaya sahiptir hem de anason gibi doyurucu tad verir. Hafif agirdir.

Bu ay sonu yurt disina cikip 3 kilo almayi dusunuyorum :)
Pişmiş şeftali pek kafelerde buunmaz gibi sanki ?

Öncelikle herhangi bir tütün ürünü kullanmıyorum fakat gittiğim kafelerde ve arkadaşlarım içerken çıkan kokudan yola çıkarak, kavun, elma, karpuz, limon ve böğürtlenli olanların baya baya iyi olduğunu düşünüyorum. Üflenen dumanın kokusuyla içenin aldığı tat başka mıdır dersen onu bilemeyeceğim:) Pasif içici olarak cevapladım ben:)

Geri
Yukarı